Nový Spark
venku od 1. července
Benátská! s Impulsem: Nášup česko-slovenské muziky odstartuje již příští týden!

Benátská! s Impulsem: Nášup česko-slovenské muziky odstartuje již příští týden!

Ve sportovním areálu ve Vesci u Liberce se už vše připravuje na návrat nejstaršího českého festivalu mainstreamové hudby Benátská! s Impulsem. Návštěvníkům po dvouleté vynucené pauze nabídne od čtvrtka 28. do neděle 31. července nejen pořádnou porci skvělé česko-slovenské hudby, ale také bohatý doprovodný program, díky kterému si festival užije doopravdy každý.

Na festivalu dobré nálady Benátská! s Impulsem vystoupí během tří dnů na ČEZ Energy Stage a v Hudebním stanu Rádia Impuls více než čtyři desítky interpretů. Pořadatelé letos sestavili čistě česko-slovenský line-up, návštěvníci díky tomu uvidí jak matadory naší hudební scény, tak i nastupující generaci. „Hlavními taháky jsou letos jednoznačně legendy česko-slovenského rocku – OLYMPIC, ARAKAIN a TEAM – které orámují letošní ročník a zároveň oslaví významné narozeniny. TEAM navíc letos odehraje pouhé tři koncerty, jeden z nich u nás,“ říká spolumajitel festivalu a frontman kapely DOCTOR P.P., která na Benátské! také vystoupí, Petr Pečený.

Fanoušci navíc budou moci o tomto víkendu na facebookovém profilu Benátské! s Impulsem soutěžit o unikátní možnost osobního setkání s členy Olympicu (čtvrtek) a s Paľem Haberou a členy Teamu (sobota).

Jak ovšem dodává ředitel festivalu Pavel Mikez, program je sestavený tak, aby si na své přišly všechny věkové skupiny. „Na hlavním pódiu zahrají třeba Čeští slavíci MIRAI, DIVOKEJ BILL, písničkář Pokáč nebo dnes už stálice Benátské! CHINASKI. Ve Stanu Rádia Impuls potom vystoupí například Objev roku loňských Slavíků Michal Horák s kapelou, O5 A RADEČEK, Ivan MládekBANJO BANDEM, ATMO MUSIC nebo rapper Lipo,“ vypočítává jen část vystupujících Mikez.

A protože předpověď pro příští týden je zatím velmi příznivá, návštěvníci jistě ocení i spoustu možností, jak trávit čas, pokud zrovna nebudou před pódiem. Už tradičně budou připraveny relaxační zóny partnerů festivalu, výhled na celý areál a hřebeny Jizerských hor nabídne ruské kolo, milovníci adrenalinu zase budou moci vyzkoušet stometrovou zipline, která bude jen kousek od hlavní stage.

Benátská! s Impulsem se dlouhodobě pyšní titulem nejčistšího hudebního festivalu a pořadatelé si na kultivovaném prostředí zakládají. S tím souvisí i kvalitní gastronomie, možnost ochutnat kvalitní vína ve festivalové vinárně nebo regionální piva v pivním stanu. Výhodou je i vzdálenost od Prahy, z hlavního města se totiž fanoušci na festival dostanou za necelou hodinu.

Vstupenky na festival je stále možné koupit prostřednictvím webových stránek www.benatska-vstupenky.cz, jednodenní vstupy na čtvrtek a pátek stojí 990 korun, na sobotu 1 290 korun. Celofestivalová vstupenka potom stojí 1 990 korun. Stejně tak jsou stále dostupné kapacity ve stanovém městečku, místa je možné rezervovat online na stejném místě jako vstupenky.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace