Nový Spark
venku od 1. února
BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

Rok po vydání poslední řadovky „The Phantom Tomorrow“ přijdou BLACK VEIL BRIDES s čerstvým materiálem v podobě EP „The Mourning“. To naváže nejen na fantoma, ale taky na jejich druhou desku „Set the World on Fire“, jak naznačuje čerstvý song „Saviour II“, který je mladším sourozencem stejnojmenné skladby právě z počinu vydaného v roce 2011. Také ona je poctou jejich fanouškovské základně.

BLACK VEIL BRIDES na Sparkshopu

„Původního Spasitele jsme napsali jako milostný dopis našim fanouškům. Bylo to poděkování a ocenění jejich přízně. A i když se časy mění, silné spojení s našimi příznivci přetrvává. A i když jsme jen muzikanty tvořícími hudbu, vždy děláme maximum pro to, abychom naše fandy zabavili, poskytli jim příležitost zapomenout na každodenní strasti a inspirovat je. Je to naše vyjádření díků za to, že nám tohle všechno umožňují dělat,“ říká k poselství nové skladby frontman Andy Biersack.

„The Mourning“ vyjde 21. října.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.03. U.D.O.
22.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
23.03. U.D.O.
23.03. CATTLE DECAPITATION, SIGNS OF THE SWARM, ad.
23.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.03. FILTER
28.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
29.03. JUDAS PRIEST
30.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
02.04. REPLICANT, ANACHRONISM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace