Nový Spark
venku od 2. dubna
BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

BLACK VEIL BRIDES děkují fandům pokračováním staré skladby

Rok po vydání poslední řadovky „The Phantom Tomorrow“ přijdou BLACK VEIL BRIDES s čerstvým materiálem v podobě EP „The Mourning“. To naváže nejen na fantoma, ale taky na jejich druhou desku „Set the World on Fire“, jak naznačuje čerstvý song „Saviour II“, který je mladším sourozencem stejnojmenné skladby právě z počinu vydaného v roce 2011. Také ona je poctou jejich fanouškovské základně.

BLACK VEIL BRIDES na Sparkshopu

„Původního Spasitele jsme napsali jako milostný dopis našim fanouškům. Bylo to poděkování a ocenění jejich přízně. A i když se časy mění, silné spojení s našimi příznivci přetrvává. A i když jsme jen muzikanty tvořícími hudbu, vždy děláme maximum pro to, abychom naše fandy zabavili, poskytli jim příležitost zapomenout na každodenní strasti a inspirovat je. Je to naše vyjádření díků za to, že nám tohle všechno umožňují dělat,“ říká k poselství nové skladby frontman Andy Biersack.

„The Mourning“ vyjde 21. října.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
10.08. PIXIES
15.08. ROCK CASTLE
03.10. VOYAGER
12.10. KISSIN'DYNAMITE
24.10. WITHIN TEMPTATION
25.10. ARCH ENEMY, IN FLAMES
26.10. POWERWOLF, HAMMERFALL, WIND ROSE
02.11. GUANO APES
14.11. BETH HART
23.11. SEPULTURA
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace