Nový Spark
venku od 1. srpna

Bleskovky pro 21. 4. 2015

STONE SOUR v těchto dnech vychází EP cover verzí „Meanwhile in Burbank...“, ale kapela zjevně předělávek nahrála víc než pět. Podle Coreyho Taylora na něj totiž naváže dvěma obdobnými ípíčky, které budou rovněž obsahovat pět coverů. Budou se jmenovat „Straight Out of Burbank“ a „No Sleep ´Till Burbank“. Do sbírky tak přibudou covery songů BAD BRAINS, MÖTLEY CRÜE nebo RAGE AGAINST THE MACHINE.


Bývalý kytarista thrasherů EVILE Ol Drake získal pro svou sólovou prvotinu „Old Rake“ zajímavé hosty – Garyho Holta z EXODUS, Jamese Murphyho (ex-DEATH, TESTAMENT, OBITUARY) nebo Joshe Middletona ze SYLOSIS. Nahrávka vyjde 22. června.


THE DARKNESS (foto) před nahráním nového alba „Last of Our Kind“ angažovali bubenici Emily Dolan Davies. Ještě před jeho vydáním, ke kterému dojde 1. června, se s ní ale rozešli.


Brazilští fanoušci budou mít možnost vidět UNISONIC v upravené sestavě. Kapela na festival Monsters of Rock míří bez kytaristy Mandyho Meyera, který má povinnosti z KROKUS, a tak ho nahradí Tobias „Eggi“ Exel z EDGUY.


FOO FIGHTERS streamují celé EP „Songs from the Laundry Room“ vydané 18. dubna při příležitosti Record Store Day. Obsahuje raná dema skladeb „Alone + Easy Target“ a „Big Me“, dřív nevydanou skladbu „Empty Handed“ a předělávku songu Kim Wilde „Kids in America“.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace