Nový Spark
venku od 3. června
Bleskovky pro 22. 7. 2016

Bleskovky pro 22. 7. 2016

IN FLAMES stanovili jako datum vydání svého živáku „Sounds from the Heart of Gothenburg“ 23. září.


Veteráni NWOBHM TYGERS OF PAN TANG vydají 21. října nové album, které se rozhodli ponechat beze jména.


SEVENTH WONDER, domovská kapela zpěváka KAMELOT Tommyho Karevika, vydají 23. září živák „Welcome to Atlanta Live 2014“ s vystoupením na festivalu ProgPower USA.


Nicke Andersson, bývalý bubeník ENTOMBED a jinak též člen THE HELLACOPTERS, vydá 23. září páté album „All Through the Night“ se svou další kapelou IMPERIAL STATE ELECTRIC.


GREAT WHITE vedení zpěvákem Jackem Russellem, tedy přesněji řečeno JACK RUSSELL´ S GREAT WHITE podepsali kontrakt s vydavatelstvím Frontiers Records a začátkem příštího roku u něj vydají album „The Gauntlet“.


Ještě letos by měl vyjít komiks vycházející z posledních videoklipů SLAYER ke skladbám „Repentless“ a „You Against You“.


Rockoví veteráni JOURNEY 9. září vydají novou verzi živáku „Live in Manilla“. Zatímco dosud byl k dispozici pouze na DVD, nově vyjde i na Blu-ray a CD.


AGNOSTIC FRONT (foto) se zkraje příštího roku vydají na společné evropské turné se SUICIDAL TENDENCIES. Jednu zastávku budou mít taky v ČR. Konkrétně 20. ledna v brněnském Sono Centru.


Bývalý basák METALLIKY Jason Newsted je zpět. Nikoliv však s projektem NEWSTED, nýbrž se zcela novým, nazvaným WOULD AND STEAL. Uvidíme, co se z toho vyvrbí.


Eagle Rock Entertainment 26. srpna vydá záznam „Live at The NEC“ od DEEP PURPLE. Dosud byl k dispozici pouze jako součást kompletu „Around the World Live“.


Poslechněte si DUNSMUIR, nový projekt, ve kterém figurují bubenický veterán Vinny Appice (ex-BLACK SABBATH), basák FU MANCHU Brad Davis či frontman CLUTCH Neil Fallon. Právě dnes chlapům vychází eponymní debutové album.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace