Nový Spark
venku od 31. července
Bleskovky pro 28. 11. 2014

Bleskovky pro 28. 11. 2014

Těžko říct, jestli se někdy ještě dočkáme dalšího alba CREED. Zpěvák Scott Stapp (foto) na Facebooku kapely zveřejnil video (které už bylo staženo), ze kterého je patrné, že má potíže. Prý finanční a nejspíš i ty psychické... Podle Stappa na něj „někdo útočí“, ale neví kdo. Každopádně, dle svých slov, své bankovní účty našel vyprázdněné, hesla k nim změněná a nějakou dobu prý musel žít v autě bez prostředků a dva dny bez jídla. Nakonec skončil na pohotovosti, teď žije na hotelu. Drogy prý nebere, ale jako pobožný člověk si je jist, že bůh má důvod, proč ho do této situace uvrhl... Jo a jeho manželka se s ním chce dát po osmi letech rozvést, údajně kvůli drogám, které z něho udělaly paranoidní trosku. To možná mnohé vysvětluje...


Už zkraje příštího roku bychom se měli dočkat reedic starších alb ENTOMBED jako jsou „To Ride, Shoot Straight and Speak Truth“, „Same Difference“ a „Uprising“. Že budou vymazleně zabalená, o tom žádná.


Bubeník Kelly Smith ukončil své působení ve FLOTSAM AND JETSAM, aby se mohl víc věnovat rodině. Kapela mezitím dokončuje nové album, které by mělo vyjít v průběhu jara.


Vydání nového alba BORKNAGAR se může pozdržet. Vokalista Vintersorg se totiž vážně zranil (fraktura lebky, krvácení do mozku) a kapela tak musí počkat, než se uzdraví.


Nizozemští pohani HEIDEVOLK hlásí, že dokončili nahrávání skladeb pro nové album. Vydání počinu „Batavi“ (2012) můžeme čekat někdy v průběhu příštího roku.


Dokážete-li ocenit řízný sludge/stoner metal, poslechněte si nový kousek LORD DYING. Jde o skladbu „A Wound Outside of Time“, která se v lednu objeví na jejich novince „Poisoned Altars“. Kapela ji nahrávala s Joelem Grindem z TOXIC HOLOCAUST.

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
23.09. Rivers of Nihil, Black Crown, Initiate, MOL, Orbit Culture
A co FAKKER!?