Nový Spark
venku od 1. června
Bleskovky pro 9. 11. 2015

Bleskovky pro 9. 11. 2015

Tobias Sammet odtajnil další jména hostů nové AVANTASIE, alba „Ghostlights“, které vyjde 29. ledna 2016. Seznam vypadá zatím následovně: Marco Hietala (NIGHTWISH), Robert Mason (WARRANT, ex-LYNCH MOB), Geoff Tate (ex-QUEENSRŸCHE), Dee Snider (TWISTED SISTER), Michael Kiske (UNISONIC, ex-HELLOWEEN), Jorn Lande (ex-MASTERPLAN), Bob Catley (MAGNUM), Ronnie Atkins (PRETTY MAIDS), Bruce Kulick (ex-KISS), Olli Hartmann (ex-AT VANCE).


Axel Rudi Pell (foto) už brzy rozšíří své dílo o šestnácté řadové album. Pod názvem „Game of Sins“ vyjde 15. ledna 2016. Obsahovat bude deset nových skladeb, jedenáctou jako bonus na digipakové edici.


Robert Plant se po osmi letech znovu spojil se zpěvačkou Alison Krauss, aby spolu nahráli vánoční písničku „Light of Christmas Day“. Ta se objeví na soundtracku k filmu Trable o Vánocích, který bude mít 10. prosince premiéru i v našich kinech.


Švédská formace SISTER SIN se rozhodla skončit. Po pěti albech, z nichž to poslední - „Black Lotus“, vyšlo před rokem, je prý přešla motivace.


Kirk Hammett se v jednom z aktuálních rozhovorů vyjádřil, že METALLICA chce vydat nové album „příští rok, nejpozději začátkem roku 2017“.


Už jste dlouho neslyšeli o MOONSORROW? Podle informací z jejich Facebooku to vypadá, že Finové v těchto dnech dokončují nové album!


Tunisané MYRATH, kteří se v srpnu objevili i na festivalu Ostrava v plamenech, chtějí příští rok v březnu vydat nové album. Aktuálně na serveru Indiegogo rozjeli crowdfundingovou kampaň na financování nového videoklipu, který má být „profesionálně natočený jako Hra o trůny a zběsilý jako Princ z Persie“.


Poslechněte si nové album mizantropní black/death formace REVENGE nazvané „Behold.Total.Rejection“. Vychází už tento pátek, 13. listopadu.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace