Nový Spark
venku od 3. června
BOHEMIAN METAL RHAPSODY chystají speciální vánoční unplugged

BOHEMIAN METAL RHAPSODY chystají speciální vánoční unplugged

Ojedinělý rockový projekt BOHEMIAN METAL RHAPSODY chystá speciální vánoční koncert. Unplugged vystoupí 11. 12. 2019 v kostele sv. Václava v Opavě. Akci doprovází motto „Koncert pro všechny, kteří nemohou být na Vánoce doma“.

Početná sestava nazkouší pro tuto příležitost zcela nový repertoár, který doplní i řada známých (nejen) vánočních melodií. Výtěžek ze vstupného bude věnován na charitativní účely, a to konkrétně na konto obětí policejní a hasičské služby.


Výběr skladeb bude opravdu mimořádný. Návštěvníci se můžou těšit na úžasné skladby jako „Ain’t no Mountain High Enough“ (1967) od Marvina Gaye, „Hallelujah“ od Leonarda Cohena, „Stairway to Heaven“ od LED ZEPPELIN, ale také na české klasiky jako jsou „Tichá noc“, „Už z hor zní zvon“ a další.

Atmosféru dokonale podtrhnou gotické prostory bývalého dominikánského kostela z roku 1336. Začátek koncertu je v 19 hodin a v sestavě zpěváků a zpěvaček nebude chybět ani oblíbené cellové duo. „Je to charitativní koncert, a proto vstupné je zcela dobrovolné. Návštěvníky čeká zhruba 1,5 hodiny dlouhé vystoupení. Těšit se můžou na řadu duetů, a to v mnoha různých hlasových složeních. V některých skladbách budou zpívat např. jen holky, v jiných to naopak bude čistě mužská záležitost. Bude to opravdu pestré a kdo už nás letos viděl například na festivalech, tak může tušit, že slovo unplugged bereme trochu s rezervou,“ dodává s úsměvem principál BOHEMIAN METAL RHAPSODY Radim Pařízek. Akce se koná za podpory Moravskoslezského kraje.

BOHEMIAN METAL RHAPSODY speciálním vánočním koncertem završí úspěšnou sezónu, ve které se objevily na pódiích takových festivalů, jakými jsou např. Benátská! s Impulsem, Trnkobraní nebo Hradecké léto. Unikátní rockový projekt plánuje v roce 2020 vydat své první studiové album.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace