Nový Spark
venku od 1. července
BRING ME THE HORIZON sdílí traumata svých fanoušků v novém klipu

BRING ME THE HORIZON sdílí traumata svých fanoušků v novém klipu

Britští rockeři podporují fanoušky s mentálními problémy a traumaty. Prezentují nový singl „Strangers“ společně s emočně silným videoklipem, pojednávajícím o depresích členů kapely i jejích fanoušků.

BMTH na Sparkshopu

Frontman BRING ME THE HORIZON Oli Sykes vysvětluje: „Skladba vznikla v období dlouhého kreativního tripu do L.A. Jakmile zazněl text ‚we’re just a room full of strangers‘ (v překladu ‚jsme jen místnost plná cizinců‘), nabyla píseň hlubšího významu. Jaké by bylo hrát ji naživo přesně tak, jak zní v textu? Cizinci by se propojili v záchvatu šílenství, stejně jako na odvykačce.“

„Všichni se teď dostáváme z lockdownu a pandemie, každý se s z něčeho vzpamatovává a já si uvědomuji, že s různými traumaty denně bojuje hrozně moc lidí. Chtěli jsme jen zdůraznit, že v tom nejsou sami…že my jsme komunita, která si navzájem pomáhá,“ dodal Sykes.

BMTH chtěli sdílet velmi osobní cesty lidí s mentálními problémy, aby inspirovali a povzbudili ostatní. Oslovili fanoušky, zda by nechtěli anonymně přispět svými příběhy. Odezva byla ohromující a tyto příspěvky fanoušků nakonec vytvořili osu oficiálního videa a několika krátkých klipů, které byly odhaleny na sociálních sítích kapely.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace