Nový Spark
venku od 1. srpna
COCOTTE MINUTE natočili akustický klip v nejvyšší budově v Česku

COCOTTE MINUTE natočili akustický klip v nejvyšší budově v Česku

Tuzemská rocková banda míří vysoko! Aby svým fanouškům ukrátila čekání na blížící se V.i.p.iče tour, které odstartuje začátkem dubna, vydává akustickou verzi svého songu „Další ráno“.

COCOTTE MINUTE skladbu oprášili po dlouhých šestnácti letech, pochází totiž z alba „Proti sobě“. Konečně se tak dočkala i videoklipu.

Netradiční verzi své písně natáčeli na konci ledna v Brně v AZ Tower, v nejvyšší obytné budově v Česku. Exkluzivní apartmán ve 23. patře obsadilo autorské jádro kapely, zpěvák Martin Zeller s kytaristou Czendálem. Navíc pro kapelu tohoto formátu, která umí „udělat bordel“, se jedná o neobvyklý zářez, jak hudebně, tak vizuálně. V předělávce do komorní polohy ukazují, že jejich tvorba nemá žánrové hranice.

„Akustická session je speciální dárek našim fans v Brně a vůbec na Moravě, protože moravská klika našich fans je fakt ultra silná a jsou fakt skvělí. A to samé platí i o klubech tam. Na Moravě jsme už od začátku byli oceněni víc než ve zbytku republiky a říkali jsme si, že je potřeba pro ně udělat něco speciálního,“ zdůvodňuje netradiční dárek Zeller.

Termíny V.i.p.iče tour:
8.4. Brno - Melodka
9.4. Příbram – Junior Klub
22.4. České Budějovice – MC Fabrika
23.4. Jihlava – D Klub
29.4. Teplice - Knak
30.4. Pardubice – Žlutý pes
6.5. Nový Jičín – Music Club Drago
7.5. Havířov - Stolárna
13.5. Jablonec nad Nisou – Na Rampě
14.5. Praha – Rock Café

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace