Nový Spark
venku od 1. června
COCOTTE MINUTE zvou na ojedinělou fans release party nové skladby „Černý šaty“

COCOTTE MINUTE zvou na ojedinělou fans release party nové skladby „Černý šaty“

Je to teprve pár dní, kdy COCOTTE MINUTE dojeli turné s kapelou TRAUTENBERK. A už nyní chystají další specialitu. Společně s fanoušky spojí síly na natočení příštího videoklipu. Tentokrát půjde o video k zatím nezveřejněné skladbě „Černý šaty“, kterou právě dokončili se svým dlouholetým producentem Mikem Wolfem v jeho vídeňském MelonFM studiu.

Písnička se objeví na chystaném triptychu „Zllá láska“ (podzim 2023). Veřejnost už zná singl „Řeka“. Video k němu nabírá statisíce views na youtube kanálu kapely a obsadilo 2. místo mezi videoklipy za uplynulý rok v prestižní Anketě Žebřík. Nyní se kapela po dlouhé době opět rozhodla využít velkorysosti svých fans a připravila akci nazvanou „Černý šaty fans release party“.

Ta se uskuteční v pátek 5.května v Rock Café. „Účelem mejdanu je konečně zakalit taky jednou s fans, protože druhej den je sobota a zároveň vydělat peníze na klip ‚Černý šaty‘,“ komentuje událost frontman Zeller. Fanoušci se mohou těšit na minimálně hodinu a půl dlouhý set. V premiéře zazní zbrusu horká novinka „Černý šaty“. Do toho kapela chystá ještě jedno hudební překvápko. Jaké? Dojděte a uslyšíte. K tomu bude předskakovat neohraný support, který vyberou z konkurzu.

Komu se to datumově nehodí a nebude mít cestu do Prahy, a přesto by chtěl finančně podpořit vznik klipu, může tak učinit i bez koncertu. Stačí přispět libovolnou částkou prostřednictvím www.smsticket.cz

„Ne naší vinou se nám komplet rozpadlo hlavní jarní tour, ze kterýho jsme měli ten klip zaplatit. A protože nám fans už mnohokrát nabídli, že nás rádi podpoří, bude-li třeba, spustili jsme to. Kdyby klip nevzniknul, byla by to obrovská škoda...,“ shrnuje Zeller.

Vstupenky na koncert 5.května kupuj na www.rockcafe.cz

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace