Nový Spark
venku od 1. srpna
COCOTTE MINUTE zvou na své V.i.p. iče Tour, doplní je ELEKTRÏCK MANN a Vojtaano

COCOTTE MINUTE zvou na své V.i.p. iče Tour, doplní je ELEKTRÏCK MANN a Vojtaano

Čeští nu-králové COCOTTE MINUTE a bouřliváci ELEKTRÏCK MANN vyráží na společnou výpravu. Tohle jedinečné spojení je zkrátka esence všeho, na co jste se báli pomyslet, obzvláště teď po dvou lockdownových letech. Turné s deseti zastávkami začíná 8.4. v Brně a bude zakončeno 14.5. v Praze. Na vybraných místech je navíc dorazí podpořit i král rapu, funku, soulu Vojtaano.

"S ELEKTRÏCK MANN jsme hráli poprvý a naposled asi před třinácti lety nebo kdy a do teď jsme se z toho sbírali. No a teď jsme zase našláplý to nejen zopakovat, ale rovnou překonat. A když se k tomu někde přidá i náš adoptovanej big nigga brotha Vojtaano bude to dost post-apo cirkus!" komentuje s jemnou nostalgií frontman COCOTTE MINUTE Zeller a dodává: "My ten návrat na scénu po skoro tři sezóny trvajícím spánku hodláme prostě pojmout fakt vostře. Jak jinak taky. Nejsme žádný buzny!"

Soukmenovec MC Mukas z ELEKTRÏCK MANN zve na nadcházející koncerty netradičně: „Upřímně nevím, jak Kokoti hrají naživo, někde je fotka, jak s nima zpívám, byl jsem tenkrát zhulený jak prezident, tak se těším, že si to připomenu. Podporuju odjakživa všechny střapáče, dredáče a punkáče, taky Cocotty a Vojtaana, tak dovalte všichni podpořit kapely a kluby, který přežily.“

A poslední z trojlístku Vojtaano k tomu říká své: “Poslední dobou nějak měknu, a tak doufám, že mě tour s těmahle hovadama zase trošku zocelí. Naše první klubová jízda s COCOTTE MINUTE byla boží, a o ELEKTRÏCK MANN jsem zase slyšel tak pekelný historky, že se na tohle spojení fakt moc těšim!”

Nenechte si ujít toto unikátní spojení, které se nebude jen tak opakovat. Vstupenky na grandiózní V.i.p. iče Tour už můžete zakoupit v obvyklých předprodejích nebo odkazech u jednotlivých událostí na sociálních sítích.

Termíny turné:
8.4. Brno / Melodka + speciální guest Vojtaano
9.4. Příbram / Junior Klub + speciální guest Vojtaano
22.4. České Budějovice / MC Fabrika
23.4. Jihlava / D Klub
29.4. Teplice / Knak + speciální guest Vojtaano
30.4. Pardubice / Žlutý pes + speciální guest Vojtaano
6.5. Nový Jičín / Music Club Drago
7.5. Havířov / Stolárna
13.5. Jablonec n. N. / Na Rampě + speciální guest Vojtaano
14.5. Praha / Rock Café

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace