Nový Spark
venku od 1. prosince
Vánoce už nebudou jako dřív, COCOTTE MINUTE předělali koledu

Vánoce už nebudou jako dřív, COCOTTE MINUTE předělali koledu

První letošní českou metalovou vánoční píseň mají na svědomí Cocotte Minute. Zellerův klan předělal tradiční koledu Nesem vám noviny. Nu metalová předělávka Kohlleda včetně pocty Korn v závěru zazněla už vloni na speciálním vánočním streamu. Na naléhání fans ji Cocotti znovu nahráli a oficiálně vydali právě teď.

Jako exkluzivního hosta si přizvali Horsta ze spřátelené kapely Trautenberk. Klip je samozřejmě právě takový, jaký byste čekali jen od Cocotte Minute. Natočil ho Martin Vaněk. Kapela zapojila do natáčení i fanoušky, od kterých si „vypůjčila“ věci do klipu.

V aktuálním vydání Sparku navíc najdete Ušní průplach se zpěvákem Martinem Zellerem, který se rozhodně neupejpá. "Floydi mě vždycky srali. Jejich koncert na Strahově jsem prospal. Pracoval jsem tam, noc předtím jsme balili igelitky s letákama, které se pak dávaly lidem, a během koncertu jsem to pak zalomil. Usnul jsem snad po třetí písničce, jaká to byla nuda, a vůbec toho nelituju," prohlásil například.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace