Nový Spark
venku od 1. prosince
DARK GAMBALLE hlásí novou desku na obzoru

DARK GAMBALLE hlásí novou desku na obzoru

Více již kapelník Desed: "V červenci jsme ve studiu Šopa nahráli pět nových písní, které jsme složili během Covid pauzy. Jednu z nich jste si mohli poslechnout na našich profilech. Jednalo se o píseň "Romance panenky a kladiva", která se stala i titulní písní z alba."


A Desed pokračuje: "V pondělí 30.11.2020 jsme k songu vypustili vymazlený videoklip. Na konci listopadu jsme se opět vrátili na místo činu a pokoušeli ochočit melodie, kterých se nám tentokrát sešly celé zástupy. Na konci snažení jsme na svět uvítali dalších pět písní a tak můžeme potvrdit, že písně pro album "Romance panenky a kladiva" jsou na světě."

"Nebudeme uvádět prohlášení, že jsme natočili nejlepší album na světě, ale s jistotou můžeme říct, že jsme pro tyto písně několik měsíců žili, udělali pro ně maximum a máme z nich obrovskou radost. Album vyjde pravděpodobně v první polovině roku 2021. Těšíme se na vaše reakce a především na to, kdy se budeme moci potkat na koncertech a předvést tyto písně takzvaně naživo. Moc děkujeme za vaši podporuju, za to že neustále kupujete naše nahrávky, trička a další propriety z našeho e-shopu. Nikdy vám to nezapomeneme!"

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace