Nový Spark
venku od 1. července
DARK GAMBALLE opěvují svého soukromého anděla

DARK GAMBALLE opěvují svého soukromého anděla

DARK GAMBALLE, kteří vloni sfoukli 30 svíček na pomyslném narozeninovém dortu, se v květnu blýskli novou deskou „Romance panenky a kladiva“. Po titulním singlu přidávají další ukázku v podobě lyric videa k písni „Soukromý anděl“.

Základy pro čtrnáctý studiový počin vznikaly ve studiu kytaristy Spajsiho, kde byli poprvé za éru DARK GAMBALLE přítomni všichni členové. „V jedné vydýchané místnosti a uzavření před zraky světa jsme dávali těmto písním tvar a duši. Tato skutečnost má lví podíl na tom, jak album zní. Tuny strun, trsátek, paliček, obětovaných gigabitů, pot, slzy, ale i zápal a radost, prostě skutečná týmová práce,“ komentuje kapela. Konečnou podoba dílu vetkl Stanislav Valášek ve studiu Šopa.

Vyškovští chtěli dle svých vlastních slov více rozevřít pomyslné nůžky mezi nejjemnější něhou a valícím se buldozerem, aby posluchačům dopřáli imaginární souboj těchto na první pohled odlišných a neslučitelných světů. A povedlo se, o čemž svědčí ukázkový kontrast hrubých poloh s těmi (až nezvykle) poetickými.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace