Nový Spark
venku od 1. srpna
DARK GAMBALLE opěvují svého soukromého anděla

DARK GAMBALLE opěvují svého soukromého anděla

DARK GAMBALLE, kteří vloni sfoukli 30 svíček na pomyslném narozeninovém dortu, se v květnu blýskli novou deskou „Romance panenky a kladiva“. Po titulním singlu přidávají další ukázku v podobě lyric videa k písni „Soukromý anděl“.

Základy pro čtrnáctý studiový počin vznikaly ve studiu kytaristy Spajsiho, kde byli poprvé za éru DARK GAMBALLE přítomni všichni členové. „V jedné vydýchané místnosti a uzavření před zraky světa jsme dávali těmto písním tvar a duši. Tato skutečnost má lví podíl na tom, jak album zní. Tuny strun, trsátek, paliček, obětovaných gigabitů, pot, slzy, ale i zápal a radost, prostě skutečná týmová práce,“ komentuje kapela. Konečnou podoba dílu vetkl Stanislav Valášek ve studiu Šopa.

Vyškovští chtěli dle svých vlastních slov více rozevřít pomyslné nůžky mezi nejjemnější něhou a valícím se buldozerem, aby posluchačům dopřáli imaginární souboj těchto na první pohled odlišných a neslučitelných světů. A povedlo se, o čemž svědčí ukázkový kontrast hrubých poloh s těmi (až nezvykle) poetickými.


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace