Nový Spark
venku od 1. prosince
Death metal ze Sýrie MAYSALOON vydává nové album

Death metal ze Sýrie MAYSALOON vydává nové album

„A Lip to Earth, A Lip to Heaven and A Tongue to the Stars“; tak se bude jmenovat nahrávka deathmetalové úderky ze Sýrie MAYSALOON. Počin, jež bude tematicky vycházet ze syrské mytologie, uslyšíme už 25. srpna.

Novinku MAYSALOON pořídíte exkluzivně v našem Sparkshopu

Album bylo pojmenováno na základě nápisu na hliněné tabulce, která zobrazuje nechvalně proslulý kenaansko-fénický epos „Baalův cyklus“. Toto téma z jejich dávné historie inspirovalo kapelu, aby oživila nejstarší dochovanou zmínku objevenou ve starodávných ruinách syrského Ugaritu. Kapele posloužila jako jakási úvodní hymna jejich nového alba.


V roce 2017 vydali MAYSALOON debutové album „The Forgotten Dawn“. Mají za sebou mimo jiné předskakování DESTRUCTION a DECAPITATED na metalovém festivalu v Beirutu. V roce 2019 frontman Jake Shuker pohovoři při zahájení události World Metal Congress v Londýně. V hlavním městě Velké Británie také vystoupil, a to jako první syrský heavymetalový umělec v historii.

Album „A Lip to Earth, A Lip to Heaven and A Tongue to the Stars“ vychází ve vlastním nákladu kapely. „Toto dílo je čistou oslavou našeho dědictví a mytologie a také zobrazením války a jejích hrůz. Války, která začala bez naděje, že skončí,“ komentuje kapela.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace