Nový Spark
venku od 1. června
Metal in Arabia: Bejrútská mise

Metal in Arabia: Bejrútská mise

Metal v Sýrii je válka. V ohni války se však ve městě Damašku zrodila metalová kapela s ambicí předvést syrský metal světu. Chlapci z MAYSALOON jsou ve svém metalovém nasazení stoprocentně odhodlaní a Spark vás nyní zve na metalovou misi do jejich současného bydliště, libanonského Bejrútu.


Do Libanonu se i so fotoaparátem vydala naše spolupracovnice Lýdia Vyčítalová, která strávila ve společnosti MAYSALOON několik bejrútských dní a večerů. V lednovém Spark pak najdete čtyřstránkový výlet do metalem nepolíbené středovýchodní metropole, kde těžký kov bojuje o své místo na ostrém slunci. Obdobný materiál takovéhoto rozsahu ve Sparku nikdy nebyl. Doporučujeme vše hudebním dobrodruhům, kteří se chtějí podívat za hranice všedních dní.

Poslechněte si debut MAYSALOON „The Forgotten Dawn“ a těšte se na novou muziku, kterou v současné době dávají chlapi dohromady.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace