Nový Spark
venku od 1. července
Dino Cazares z FEAR FACTORY: „Burton má dveře nadále otevřené“

Dino Cazares z FEAR FACTORY: „Burton má dveře nadále otevřené“

V novém díle svého podcastu No Fuckin’ Regrets vyzpovídal frontman MACHINE HEAD Robb Flynn kytaristu FEAR FACTORY Dina Cazarese. Ten se podělil o své pocity po náhlém odchodu zpěváka kapely Burtona C. Bella.

Burton před nedávnem opustil kapelu prostřednictvím prohlášení na internetu, v němž se vyjádřil v tom smyslu, že se nedokáže paktovat s někým, komu nedůvěřuje a nerespektuje jej. Dino tvrdí, že se o Burtonových plánech odejít dozvěděl právě přes sociální média poté, co si přečetl celé zpěvákovo prohlášení, přičemž v celém sporu mělo jít o soudní tahanice s bývalými členy, finanční újmu a obchodní značku FEAR FACTORY.

Pro Burtona jde podle všeho o uzavřenou věc, ovšem Cazares to vidí jinak. „Chtěl jsem, aby v kapele zůstal a společně jsme pokračovali. Máme hotovou desku, která vyjde příští rok. A až se stabilizuje situace s koncerty, mohli jsme společně vyrazit na turné. Mrzí mě, že se rozhodl odejít, ale dveře jsou pro něj otevřené. Takže pokud by dokázal přenést přes minulost a překonat křivdy, ať už jsou jakékoliv, má možnost, jsem tomu otevřený. Nebudu ale čekat příliš dlouho. Až se hudební business znovu rozeběhne, půjdu prostě dál,“ vyjádřil se Dino.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace