Nový Spark
venku od 2. ledna
Dočkáme se dříve nového alba KING DIAMOND nebo MERCYFUL FATE?

Dočkáme se dříve nového alba KING DIAMOND nebo MERCYFUL FATE?

Otázka za milion! KING DIAMOND již několik let pracují na novém albu a v roce 2019 dokonce zveřejnili novou skladbu „Masquerade Of Madness“. MERCYFUL FATE jsou zase na turné a fanoušci netrpělivě vyhlíží nové skladby. V nedávném rozhovoru se samotný King Diamond rozhovořil o tom, která z jeho kapel bude mít ve vydání nové nahrávky přednost.

Desky i merch MERCYFUL FATE koupíte na Sparkshopu.

Ředitel nahrávací společnosti Metal Blade Records Brian Slagel plánuje vydat nové album KING DIAMOND před MERCYFUL FATE. „Pracujeme na nové hudbě. Brian chce mít nejdříve hotové nové KING DIAMOND. My nebudeme nic měnit jen proto, že se kvůli covidu všechno posunovalo a MERCYFUL FATE jsou teď na turné. Kytarista Andy (LaRocque) mi už poslal osm nových songů pro desku KIND DIAMOND, ale to je možná už dost velké množství jeho podílu na skladbách, že vydá na dvě alba. Celý koncept bude určitě rozložen do více nahrávek. A ani si nemyslím, že ‚Masquerade Of Madness‘ se na novince objeví. Všechno to budou úplně nové skladby,“ dodává Diamond.

Frontman obou kapel také slibuje, že nová deska bude velká hororová jízda – představte si blázinec ve 30. letech, kdy se do schválených lékařských postupů dostávaly šílené procedury, které měly pacientům „pomoci“. Diamond plánuje tematickou hororovou show i na pódiu. Těšte se na důkladné experimentování s lidskými bytostmi…Hned jak MERCYFUL FATE odjedou své turné, zrak a veškerá pozornost se obrátí ke KING DIAMOND!

Rozhovor s MERCYFUL FATE najdete v červencovém Sparku. K dostání na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace