Nový Spark
venku od 1. února
Dočkáme se nových desek KING DIAMOND a MERCYFUL FATE ještě letos?

Dočkáme se nových desek KING DIAMOND a MERCYFUL FATE ještě letos?

Jak pokračují práce na nových albech dánských velikánů KING DIAMOND a MERCYFUL FATE? Zpěvák a frontman obou kapel King Diamond říká, že si budeme muset počkat do příštího roku. Loni však tvrdil, že se určitě dočkáme už v roce 2022. Proč se termíny vydání protahují?

Pořiďte si na Sparkshopu desku nebo parádní merch KING DIAMOND i MERCYFUL FATE!

King Diamond nyní pracuje na deskách obou svých kapel. Nedávno se rozmluvil ředitel nahrávací společnosti Metal Blade Records Brian Slagel o tom, že mu zpěvák pustil demo skladby, které se mu zdály opravdu skvělé: „Nevím, kdy obě nahrávky opravdu vyjdou. King rád dělá věci svou vlastní rychlostí a já mu v tom nebráním. Jsem spokojený s ukázkami, které jsem zatím slyšel. Takže doufám, že spokojení budou pak i všichni fanoušci.“

MERCYFUL FATE se letos v létě objeví na mnoha festivalech, včetně josefovského Brutal Assaultu. Stihne kapela vydat novinku ještě před velkým letním turné? Na nové album fanoušci čekají už dlouhých 23 let - od roku 1999, kdy vyšla poslední studiovka „9“. Zpěvák ještě loni tvrdil, že aby mohl vydat novinku MERCYFUL FATE, musí nejdříve počkat na dokončení novinky KING DIAMOND. Jak je to dnes?

„Doufám, že se v roce 2023 dočkáme nového alba KING DIAMOND. A brzy by měla vyjít i deska MERCYFUL FATE,“ říká vcelku neurčitě Brian Slagel.

Minulý měsíc se King Diamond nechal slyšet, že pracuje na textech pro svou stejnojmenou kapelu. První album po 15 letech vyjde pod názvem „The Institute“, doufejme, tedy příští rok. Naposledy na sebe KING DIAMOND upozornili v roce 2019, kdy po 12 letech uveřejnili nový song „Masquerade Of Madness“.

Zda uslyšíme novou desku MERCYFUL FATE už v létě na festivalu Brutal Assault, není vůbec jisté. Rozhodně by se však jednalo o skvělé překvapení pro fanoušky.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace