Nový Spark
venku od 3. dubna
DORO mohla fotit pro Playboy, ale odmítla

DORO mohla fotit pro Playboy, ale odmítla

Německá heavymetalová královna nepřijala nabídku, pro kterou by jiné zpěvačky možná vraždily. A důvod? Přirozená plachost, a také respekt k metalovému oblečení, které by musela přirozeně před objektivem odložit.

„Už když jsem kdysi přijela do Ameriky, bylo mi stále doporučováno, že musím být víc sexy, míň oblečená, a tak podobně. Ale já si jela svou. Metal je svobodný směr, kde si každý může dělat, co chce. A já miluju kožené hadry. Teď už teda jen ze syntetické kůže, protože ještě víc miluju zvířata,“ uvedla Doro, která zavzpomínala i na zmiňovaný Playboy.

„Před lety mi volali a nabízeli hezkou, dráždivou foto session. Okamžitě jsem odmítla, což je namíchlo, protože si asi spousta lidi myslela, že se při té příležitosti napakuje. Nene, je spousta jiných žen, které se pro nahotu hodí víc než já. Já miluju metal, a ten pro vlastní pozlátko nezradím,“ říká nekompromisně Doro, kterou najdete i v aktuálním prosincovém vydání Sparku na stranách 16 a 17.

Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace