Nový Spark
venku od 1. června
Dvě třetiny klasických MORBID ANGEL v Praze oslaví „Blessed Are the Sick“

Dvě třetiny klasických MORBID ANGEL v Praze oslaví „Blessed Are the Sick“

David Vincent informoval o znovushledání s bubeníkem Pete Sandovalem a společném plánu oslavit třicet let od vydání druhého alba MORBID ANGEL „Blessed Are the Sick“. Stane se tak pod hlavičkou Vincentova projektu I AM MORBID, který na šňůře Morbidfest 29. března zavítá taky do Prahy, konkrétně 29. 3. do Futura! Pro mnohé fanoušky death metalu se tak sen stane skutečností…

MORBID ANGEL na Sparkshopu

Připomeňme, že Sandoval MORBID ANGEL opustil v roce 2013, přičemž Vincent to tehdy zdůvodňoval bubeníkovým přilnutím ke křesťanské víře, což prý s působením v kapele nebylo „kompatibilní“. Sám Sandoval předkládal prozaičtější argumenty, a to zdravotní problémy se zády, respektive rekonvalescence, která trvala déle, než předpokládal.

FB event
e-TICKET

Součástí Morbidfest Tour 2022 budou dva speciální hosté. Jelikož došlo ke zrušení evropského turné se SUFFOCATION, k I AM MORBID se připojí dobře známí death/blackmetaloví rychlíci BELPHEGOR, kteří již od roku 1993 přináší svůj vysokorychlostní sabat zkoumající nejtemnější a nejchmurnější zákoutí démonologie, čarodějnictví a samotného velkého ďábla, a polský blackened death majestát HATE, který nám konečně představí výtečnou novou desku „Rugia“, jejíž temný zvuk se inspiroval v archaických slovanských motivech a mytologiích.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo