Nový Spark
venku od 1. října
DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní

DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní

Stále populárnější rock-metalové skupiny TRAKTOR a DYMYTRY stráví většinu letošního koncertování na společném turné Monster Meeting. Některé z plánovaných pětadvaceti koncertů od března do září 2020 zřejmě čeká přesun do náhradních termínů vzhledem k aktuálním restrikcím kulturních akcí, nicméně turné míří na několik zimních stadionů, do tradičních amfiteátrů a dalších míst po celé republice vhodných pro velké koncerty.

Půjde o exkluzivní zážitek s unikátním hudebním spojení, netradiční setkání s fanoušky a téměř o jedinou příležitost, kde můžete obě kapely zažít tento rok naživo. Jako první ochutnávku celoroční spolupráce vydávají kapely první společnou píseň a videoklip pod názvem "Spolu se cítíme živí".

“Pecka vznikla tak nějak úplně přirozeně. Rozhodně to nebylo tak, že bychom si sedli ke kulatému stolu a řekli „tak a teď musíme napsat společnou věc, dav si to žádá“. Jsme dvě spřátelené party, potkáváme se na festivalech, ale taky spolu zajdeme na pivo, na ryby... Máme rádi rockovou muziku a svoje fanoušky a chceme je bavit a dělat jim radost, jak jen to jde. Zároveň jsme taky natočili klip a u toho jsme zase fakt pobavili sebe. Je to o radosti z muziky. A tu my teda máme fakt velkou!“ popisuje frontman Dymytry Jan “Protheus” Macků.


Pavel Balko z Traktoru s úsměvem doplňuje: “Společný pobyt ve studiu, kde probíhalo natáčení společné prvotiny, byl velmi příjemný a pozitivní. Oba frontmani nás důkladně zásobovali pořádnou dávkou vtipu, některé z nich opravdu nepatří na besídku. Mimo to jsme u pivka probrali minulost i současnost obou kapel a samozřejmě všechny pomluvili, jak to v této branži chodí. Každopádně věřím, že tímto počinem uděláme fanouškům radost, protože jak se zpívá v songu, tyhle monstra se najednou na jednom pódiu sejdou jednou za sto let.”

Další z kapel, které se na Monster Meeting Tour představí budou SEBASTIEN. Jejich účast je v seznamu zvýrazněna tučně.


Monster Meeting tour mělo odstartovat již 28. března na Výstavišti v Českých Budějovicích, ale u tohoto koncertu je velká pravděpodobnost přeložení na náhradní termín. Ve své úvodní části dále plánovalo zavítat na pardubický zimní stadion, do chomutovské sportovní haly a jarní indoor sérii uzavírá zimní stadion v Liberci. Pak se koncerty přesunou pod širé nebe, mezi dvaceti zastávkami naleznete dolní oblast Vítkovice, Výstaviště Holešovice, amfiteátr Konopiště, Loket, fotbalový stadion z Lužánkami v Brně a nebo olomouckou Korunní Pevnůstku. Celé turné pak zakončí další koncert na zimní stadionu 26. září v Třinci.

Monster Meeting:

28. 3. České Budějovice - Výstaviště pavilon “T”

4. 4. Pardubice - Enteria arena

18. 4. Chomutov - Městská sportovní hala

7. 5. Liberec - Homecredit arena

9. 5. Olomouc - Korunní pevnůstka

22. 5. Praha - Výstaviště Holešovice

23. 5. Krnov - Zahrada SVČ

30. 5. Brno - Za Lužánkami

5. 6. Ostrava - Dolní oblast Vítkovice

13. 6. Buchlovice - Zámecký amfiteátr

20. 6. Jihlava - Letní kino

26. 6. Plzeň - Amfiteátr Plaza

5. 7. Mikulov - Amfiteátr

25. 7. Rožnov pod Radhoštěm - Areál venkovního koupaliště

31. 7. Moravský Krumlov - Zámecký park

1. 8. Písek - Letní kino

8. 8. Konopiště - Amfiteátr

15. 8. Loket - Amfiteátr

22. 8. Litvínov - Areál Loučky

29. 8. Hlinsko - Amfiteátr Rychtář

5. 9. Výrava - Letní parket

11. 9. Klatovy - Camp Lázně

12. 9. Jindřichův Hradec - Tyršův stadion

19. 9. Český Brod - Areál ZZN

26. 9. Třinec - Werk arena

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace