Nový Spark
venku od 1. září
DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní

DYMYTRY a TRAKTOR lákají na turné společnou písní

Stále populárnější rock-metalové skupiny TRAKTOR a DYMYTRY stráví většinu letošního koncertování na společném turné Monster Meeting. Některé z plánovaných pětadvaceti koncertů od března do září 2020 zřejmě čeká přesun do náhradních termínů vzhledem k aktuálním restrikcím kulturních akcí, nicméně turné míří na několik zimních stadionů, do tradičních amfiteátrů a dalších míst po celé republice vhodných pro velké koncerty.

Půjde o exkluzivní zážitek s unikátním hudebním spojení, netradiční setkání s fanoušky a téměř o jedinou příležitost, kde můžete obě kapely zažít tento rok naživo. Jako první ochutnávku celoroční spolupráce vydávají kapely první společnou píseň a videoklip pod názvem "Spolu se cítíme živí".

“Pecka vznikla tak nějak úplně přirozeně. Rozhodně to nebylo tak, že bychom si sedli ke kulatému stolu a řekli „tak a teď musíme napsat společnou věc, dav si to žádá“. Jsme dvě spřátelené party, potkáváme se na festivalech, ale taky spolu zajdeme na pivo, na ryby... Máme rádi rockovou muziku a svoje fanoušky a chceme je bavit a dělat jim radost, jak jen to jde. Zároveň jsme taky natočili klip a u toho jsme zase fakt pobavili sebe. Je to o radosti z muziky. A tu my teda máme fakt velkou!“ popisuje frontman Dymytry Jan “Protheus” Macků.


Pavel Balko z Traktoru s úsměvem doplňuje: “Společný pobyt ve studiu, kde probíhalo natáčení společné prvotiny, byl velmi příjemný a pozitivní. Oba frontmani nás důkladně zásobovali pořádnou dávkou vtipu, některé z nich opravdu nepatří na besídku. Mimo to jsme u pivka probrali minulost i současnost obou kapel a samozřejmě všechny pomluvili, jak to v této branži chodí. Každopádně věřím, že tímto počinem uděláme fanouškům radost, protože jak se zpívá v songu, tyhle monstra se najednou na jednom pódiu sejdou jednou za sto let.”

Další z kapel, které se na Monster Meeting Tour představí budou SEBASTIEN. Jejich účast je v seznamu zvýrazněna tučně.


Monster Meeting tour mělo odstartovat již 28. března na Výstavišti v Českých Budějovicích, ale u tohoto koncertu je velká pravděpodobnost přeložení na náhradní termín. Ve své úvodní části dále plánovalo zavítat na pardubický zimní stadion, do chomutovské sportovní haly a jarní indoor sérii uzavírá zimní stadion v Liberci. Pak se koncerty přesunou pod širé nebe, mezi dvaceti zastávkami naleznete dolní oblast Vítkovice, Výstaviště Holešovice, amfiteátr Konopiště, Loket, fotbalový stadion z Lužánkami v Brně a nebo olomouckou Korunní Pevnůstku. Celé turné pak zakončí další koncert na zimní stadionu 26. září v Třinci.

Monster Meeting:

28. 3. České Budějovice - Výstaviště pavilon “T”

4. 4. Pardubice - Enteria arena

18. 4. Chomutov - Městská sportovní hala

7. 5. Liberec - Homecredit arena

9. 5. Olomouc - Korunní pevnůstka

22. 5. Praha - Výstaviště Holešovice

23. 5. Krnov - Zahrada SVČ

30. 5. Brno - Za Lužánkami

5. 6. Ostrava - Dolní oblast Vítkovice

13. 6. Buchlovice - Zámecký amfiteátr

20. 6. Jihlava - Letní kino

26. 6. Plzeň - Amfiteátr Plaza

5. 7. Mikulov - Amfiteátr

25. 7. Rožnov pod Radhoštěm - Areál venkovního koupaliště

31. 7. Moravský Krumlov - Zámecký park

1. 8. Písek - Letní kino

8. 8. Konopiště - Amfiteátr

15. 8. Loket - Amfiteátr

22. 8. Litvínov - Areál Loučky

29. 8. Hlinsko - Amfiteátr Rychtář

5. 9. Výrava - Letní parket

11. 9. Klatovy - Camp Lázně

12. 9. Jindřichův Hradec - Tyršův stadion

19. 9. Český Brod - Areál ZZN

26. 9. Třinec - Werk arena

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace