Nový Spark
venku od 3. června
EuroBikeFest se blíží: Motorky & Extreme sports & Rock’n’roll

EuroBikeFest se blíží: Motorky & Extreme sports & Rock’n’roll

EuroBikeFest, to je festival, kde si každý přijde na své. Jde o největší akci svého druhu v celém bývalém Československu a standardně atakuje hranici 10 000 návštěvníků. Motto festivalu je: Motorcycles - Rock and Roll - Extrem sports. Akce ale není jen o muzice a motorkách, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je ale pravda, že, jak motorky, tak říznej rock udávají tón celé akci.

LÍSTKY NA EUROBIKEFEST SEŽENETE ZDE

Motorek je k vidění na tisíce. Své stroje přivezou samotní návštěvníci v mixu od silničních speciálů po vytuněné choppery, tak zde prezentují dealeři předních značek prodávaných na tuzemském trhu. Spousta z nich je během EuroBikeFestu k mání také pro fyzické vyzkoušení.


Motory samozřejmě zní také při jedné z mnoha doprovodných akcí, kterou je FMX show, tedy exhibice freestyle motokrosu. Šílení jezdci předvádí ještě šílenější kousky, letos v čele s hvězdným Liborem Podmolem. Dalšími extrémními kousky budou v průběhu akce diváky bavit borci z CrazyDays, tedy profesionální kaskadéři, kteří umí snad na všem, co má kola. Od kolečkových bruslí, přes superbike, až po čtyřkolky.

O něco klidnější je pak mezinárodní, soutěžní výstava motocyklových přestaveb Big Lake Custom. No i když klidnější, leckomu se zastaví dech nad tím, co dokážou borci postavit! K vidění bývají desítky naprosto unikátních staveb a přestaveb motocyklů z celé Evropy. Přímo ve výstavním stanu pak také probíhá focení vystavených kousků za účasti luxusních modelek. K infarktu nebývá daleko! Ale klídek, zdravotnická služba je k dispozici nonstop během celého festivalu. Muzika? O tom zas příště …

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace