Nový Spark
venku od 1. června
EuroBikeFest se blíží: Motorky & Extreme sports & Rock’n’roll

EuroBikeFest se blíží: Motorky & Extreme sports & Rock’n’roll

EuroBikeFest, to je festival, kde si každý přijde na své. Jde o největší akci svého druhu v celém bývalém Československu a standardně atakuje hranici 10 000 návštěvníků. Motto festivalu je: Motorcycles - Rock and Roll - Extrem sports. Akce ale není jen o muzice a motorkách, jak by se mohlo na první pohled zdát. Je ale pravda, že, jak motorky, tak říznej rock udávají tón celé akci.

LÍSTKY NA EUROBIKEFEST SEŽENETE ZDE

Motorek je k vidění na tisíce. Své stroje přivezou samotní návštěvníci v mixu od silničních speciálů po vytuněné choppery, tak zde prezentují dealeři předních značek prodávaných na tuzemském trhu. Spousta z nich je během EuroBikeFestu k mání také pro fyzické vyzkoušení.


Motory samozřejmě zní také při jedné z mnoha doprovodných akcí, kterou je FMX show, tedy exhibice freestyle motokrosu. Šílení jezdci předvádí ještě šílenější kousky, letos v čele s hvězdným Liborem Podmolem. Dalšími extrémními kousky budou v průběhu akce diváky bavit borci z CrazyDays, tedy profesionální kaskadéři, kteří umí snad na všem, co má kola. Od kolečkových bruslí, přes superbike, až po čtyřkolky.

O něco klidnější je pak mezinárodní, soutěžní výstava motocyklových přestaveb Big Lake Custom. No i když klidnější, leckomu se zastaví dech nad tím, co dokážou borci postavit! K vidění bývají desítky naprosto unikátních staveb a přestaveb motocyklů z celé Evropy. Přímo ve výstavním stanu pak také probíhá focení vystavených kousků za účasti luxusních modelek. K infarktu nebývá daleko! Ale klídek, zdravotnická služba je k dispozici nonstop během celého festivalu. Muzika? O tom zas příště …

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace