Italští glamrockoví provokatéři MÅNESKIN, vítězové Eurovize 2021, předvedli Praze svou odvázanou show. 14. května opanovali O2 arénu. Podívejte se na fotografie, které pořídila Anett Jodar.
Sdílet článek
SAMAEL v novém singlu pějí temnou ódu na slunce
Megaposter mania: Pokryj si zdi plakáty oblíbených kapel!
Velký návrat ducha KING CRIMSON! Podívejte se na fotky BEAT z pražského koncertu v O2 Universu