Nový Spark
venku od 2. dubna
Gang je zpátky aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

Gang je zpátky aneb 5 zajímavých alb uplynulého týdne

ALTER BRIDGE – „Pawns & Kings“

Když už se mohlo zdát, že výsledky tvůrčího snažení kytaristy Marka Tremontiho začínají být víc řemeslem, než uměním, přichází se spoluhráči z ALTER BRIDGE s deskou, která stylově mnoho nového nepřináší, ale zato chytí a nepustí. Tvrdou, melodickou, chytlavou. Takovou, jakou si budete pamatovat!

LAHAR – „Stínání hlav“

Jihočeským LAHAR svého času stačila pouhá dvě dlouhohrající alba, aby si vysloužili pověst jedné z nejzářnějších kapel domácího thrashmetalového podhoubí. A samozřejmě, živelné koncerty k tomu. Nyní, po deseti letech, přicházejí s třetím počinem, který zároveň rámuje dvacet let jejich hraní. Třetí album – třetí zpěvák, ale potenciál obhájit pozici kapely rozhodně má!

LORNA SHORE – „Pain Remains“

O tom, že novinka deathcoristů LORNA SHORE může být jednou z extrémně metalových událostí letošního roku, se mluvilo už od začátku léta, kdy kapela začala dávkovat první ukázky. Nyní je jejich čtvrté album venku a je jasné, že tahle hodina muziky bude zakrátko plnit bilanční žebříčky nejednoho magazínu. Revoluce v deathcoru? Dost možná, i když jednoznačnému škatulkování se „Pain Remains“ hlasitě brání!

Pořiď novinku LORNA SHORE na Sparkshopu

NOTHING MORE – „Spirits“

Už eponymní počin z roku 2014 startující jejich novou éru byl silný, ten další, „The Stories We Tell Ourselves“ z roku 2017, NOTHING MORE vysloužil rovnou nominaci na Grammy. Pět let uplynulo a jedna z nejoriginálnějších kapel moderní tvrdé hudby se připomíná s počinem „SPIRITS“. Interval je trošku delší, ale kvalitu není radno uspěchat!

SKID ROW – „The Gang´s All Here“

Nestačilo by napsat, že SKID ROW vydali nejlepší album své post-Bachovské éry? Nový zpěvák Erik Grönwall patří k nejlepším interpretům velkých stadionových melodií současnosti a roky paběrkující kapele vliv do žil čerstvou krev. Tomáši Markovi se sice v recenzi trošku zastesklo po původním zpěvákovi, přesto se SKID ROW s „The Gang´s All Here“ v říjnovém Sparku vyšvihli na páté místo albového hodnocení.

Nové SKID ROW seženeš na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace