Nový Spark
venku od 1. srpna
HALESTORM prý napsali ranec nových písniček „s hlubším sdělením“

HALESTORM prý napsali ranec nových písniček „s hlubším sdělením“

Joe Hottinger a Lzzy Hale z HALESTORM pro Cryptic Rock prozradili, že využili koronavirového prostoje k práci na pokračování alba „Vicious“ z roku 2018. „Od chvíle, co jsme zavření doma v Nashvillu, napsala Lzzy hromadu nových písniček a společně na nich makáme,“ tvrdí Joe.

„Všechno působí svěže, skladby jdou tematicky hlouběji, nalezli jsme nová témata,“ říká muzikant. Frontwoman Lzzy dodává: „Na jednu stranu je mi smutno, že právě teď nemůžeme být ve studiu a natáčet novou desku. Právě touto dobou jsme měli v plánu předprodukční práce. Na druhou stranu jsme ale jedni z těch šťastnějších, protože jsme dokázali efektivně zúročit čas k tvorbě nové hudby v mnohem pohodovějším režimu a bez tlaků, že tohle nebo tamto musíme. Ve výsledku se snažím vzít z toho všeho to pozitivní,“ vysvětluje Lzzy.

Nový materiál HALESTORM vzniká od letošního ledna, přičemž kapela tvrdí, že kromě bicích je schopna nahrát veškeré nástroje v domácím studiu. Na další informace ohledně možného termínu vydání je však skupina zatím skoupá.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace