Nový Spark
venku od 3. ledna
HALESTORM prý napsali ranec nových písniček „s hlubším sdělením“

HALESTORM prý napsali ranec nových písniček „s hlubším sdělením“

Joe Hottinger a Lzzy Hale z HALESTORM pro Cryptic Rock prozradili, že využili koronavirového prostoje k práci na pokračování alba „Vicious“ z roku 2018. „Od chvíle, co jsme zavření doma v Nashvillu, napsala Lzzy hromadu nových písniček a společně na nich makáme,“ tvrdí Joe.

„Všechno působí svěže, skladby jdou tematicky hlouběji, nalezli jsme nová témata,“ říká muzikant. Frontwoman Lzzy dodává: „Na jednu stranu je mi smutno, že právě teď nemůžeme být ve studiu a natáčet novou desku. Právě touto dobou jsme měli v plánu předprodukční práce. Na druhou stranu jsme ale jedni z těch šťastnějších, protože jsme dokázali efektivně zúročit čas k tvorbě nové hudby v mnohem pohodovějším režimu a bez tlaků, že tohle nebo tamto musíme. Ve výsledku se snažím vzít z toho všeho to pozitivní,“ vysvětluje Lzzy.

Nový materiál HALESTORM vzniká od letošního ledna, přičemž kapela tvrdí, že kromě bicích je schopna nahrát veškeré nástroje v domácím studiu. Na další informace ohledně možného termínu vydání je však skupina zatím skoupá.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace