Nový Spark
venku od 1. července
HAMMERFALL: Úsvit těžkého kovu

HAMMERFALL: Úsvit těžkého kovu

Jednou ze základních hodnot heavy metalu je jistota. Jistota síly, která pomůže překonat největší překážky, což z něj činí pevnou kotvu, která dává nám metalistům komparativní výhodu do života. Švédští HAMMERFALL jsou průkopníci metalových jistot a z každého jejich alba sálá neochvějná síla žánru. Jejich nové variace na heavymetalová témata nesou jméno „Hammer of Dawn“ a my jsme je v lednovém Sparku probrali s ústřední dvojicí, Oscar Dronjak a Joacim Cans. Nerozluční parťáci za pětadvacet let vybudovali hudební instituci, jíž se povedlo skloubit věrnost žánru se všemi klišé s neotřelou modernitou. S Hectorem v čele ohlašují úsvit těžkého kovu. Vpřed!


Předobjednej novinku HAMMERFALL na Sparkshopu

Rok 2021 máme za sebou a z hodnocení stovek alb, která nám během něj přistála v redakci k recenzi, vyšli nejlépe EXODUS s novinkou „Persona Non Grata“. Bez vzletných frází ji lze označit za výživnou učebnici thrash metalu a je tedy jasné, že jsme se na ni museli podívat zevrubněji. Stalo se tak prostřednictvím rozhovoru s kapelníkem Garym Holtem, přičemž EXODUS patří nejen čtyři strany Galerie titánů, ale také druhá strana plakátu.

Na dalších stránkách vám prostřednictvím exkluzivního rozhovoru představíme nového/druhého zpěváka DYMYTRY Alena A.L. Ljubiće, s nímž je kapela odhodlaná dobýt zahraniční trh, vyzpovídáme čertici Nooru z BATTLE BEAST či nenápadný motor VOLBEAT Jona Larsena. Mimochodem, novinka dánských rockerů „Servant of the Mind“ se umístila na medailových pozicích v hodnocení alb měsíce! Kdo jiný by měl hovořit o novince ME AND THAT MAN než Nergal a stejně tak není obtížné uhodnout, kdo prezentuje aktuální minialbum GAAHL´S WYRD. No, čeká vás toho na stránkách Sparku hned zkraje roku víc než dost!

Nový Spark seženeš i na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace