Nový Spark
venku od 1. února
HAMMERFALL: Úsvit těžkého kovu

HAMMERFALL: Úsvit těžkého kovu

Jednou ze základních hodnot heavy metalu je jistota. Jistota síly, která pomůže překonat největší překážky, což z něj činí pevnou kotvu, která dává nám metalistům komparativní výhodu do života. Švédští HAMMERFALL jsou průkopníci metalových jistot a z každého jejich alba sálá neochvějná síla žánru. Jejich nové variace na heavymetalová témata nesou jméno „Hammer of Dawn“ a my jsme je v lednovém Sparku probrali s ústřední dvojicí, Oscar Dronjak a Joacim Cans. Nerozluční parťáci za pětadvacet let vybudovali hudební instituci, jíž se povedlo skloubit věrnost žánru se všemi klišé s neotřelou modernitou. S Hectorem v čele ohlašují úsvit těžkého kovu. Vpřed!


Předobjednej novinku HAMMERFALL na Sparkshopu

Rok 2021 máme za sebou a z hodnocení stovek alb, která nám během něj přistála v redakci k recenzi, vyšli nejlépe EXODUS s novinkou „Persona Non Grata“. Bez vzletných frází ji lze označit za výživnou učebnici thrash metalu a je tedy jasné, že jsme se na ni museli podívat zevrubněji. Stalo se tak prostřednictvím rozhovoru s kapelníkem Garym Holtem, přičemž EXODUS patří nejen čtyři strany Galerie titánů, ale také druhá strana plakátu.

Na dalších stránkách vám prostřednictvím exkluzivního rozhovoru představíme nového/druhého zpěváka DYMYTRY Alena A.L. Ljubiće, s nímž je kapela odhodlaná dobýt zahraniční trh, vyzpovídáme čertici Nooru z BATTLE BEAST či nenápadný motor VOLBEAT Jona Larsena. Mimochodem, novinka dánských rockerů „Servant of the Mind“ se umístila na medailových pozicích v hodnocení alb měsíce! Kdo jiný by měl hovořit o novince ME AND THAT MAN než Nergal a stejně tak není obtížné uhodnout, kdo prezentuje aktuální minialbum GAAHL´S WYRD. No, čeká vás toho na stránkách Sparku hned zkraje roku víc než dost!

Nový Spark seženeš i na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace