Nový Spark
venku od 1. června
Heavymetalová palba nejvyšší jakosti v podání ADRENALINE MOB

Heavymetalová palba nejvyšší jakosti v podání ADRENALINE MOB

ADRENALINE MOB chystají na druhý červnový den vydání nového alba „We the People“. Jak bude nahrávka znít, odhaluje aktuálně zveřejněná pecka „King of the Ring“.

„We the People“ *je pro americkou sestavu v pořadí třetí nahrávka, následník *„Men of Honor“ (2014). V tuto chvíli je známo, že novinka bude obsahovat třináctku skladeb a podle zveřejněné ochutnávky půjde opět o vysokooktanové palivo.

Na albu se podíleli také basák David Zablidowsky a bubeník Jordan Cannata, kteří nahradili Johna Moyera a A.J. Peroa. V polovině června se ADRENALINE MOB chystají na severoamerické turné, které bude čítat 27 zastávek. Supportovat jim budou Kanaďané THE WILD.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo