Nový Spark
venku od 1. června

adrenaline mob..

Heavymetalová palba nejvyšší jakosti v podání ADRENALINE MOB

Heavymetalová palba nejvyšší jakosti v podání ADRENALINE MOB
ADRENALINE MOB chystají na druhý červnový den vydání nového alba „We the People“. Jak bude nahrávka znít, odhaluje aktuálně zveřejněná pecka „King of the Ring“.

Hard rockeři ADRENALINE MOB mají nového bubeníka, basáka a album

Hard rockeři ADRENALINE MOB mají nového bubeníka, basáka a album
Hard rockoví veteráni z New Yorku ADRENALINE MOB občerstvili kádr. Na bubdenické sesli nyní zasedne Jordan Cannata a na baskytaře se obejví David Zablidowsky (TRANS SIBERIAN ORCHESTRA). Skupina rovněž oznámila nové album „We The People“.

Bleskovky pro 24. 7. 2015

Bleskovky pro 24. 7. 2015
Dnešní nášup Bleskovek je hlavně od písmene A: ANTHRAX, ANVIL, ALICE IN CHAINS, ADRENALINE MOB, AVENGED SEVENFOLD...

ADRENALINE MOB doplní své druhé album kolekcí „Dearly Departed“

Tak jako doplnili debut „Omertá“ ípíčkem „Covertá“, doplní ADRENALINE MOB i své druhé, loni vydané, album „Men of Honor“. 9. února vydají kolekci „Dearly Departed“, pojmenovanou podle jedné z nejvýraznějších skladeb původního alba.

SYMPHONY X začnou příští měsíc nahrávat nové album

Zpěvák Russell Allen se v uplynulých třech letech věnoval ADRENALINE MOB, teď se však vrací k SYMPHONY X, aby navázali na album „Iconoclast“ (2011).

Poslechněte si: ADRENALINE MOB - „Let It Go“

ADRENALINE MOB fanouškům pravidelně dávkují nové skladby ze svého druhého alba „Men of Honor“, které jim vyjde 24. února. „Let It Go“ je už pátá v pořadí.

Poslechněte si: ADRENALINE MOB - „Behind These Eyes“

ADRENALINE MOB fanouškům pravidelně dávkují nové skladby ze svého druhého alba „Men of Honor“, které jim vyjde 24. února. „Behind These Eyes“ je už čtvrtá v pořadí.

Poslechněte si: ADRENALINE MOB - „Dearly Departed“

ADRENALINE MOB fanouškům pravidelně dávkují nové skladby ze svého druhého alba „Men of Honor“, které jim vyjde 24. února. „Dearly Departed“ je už třetí v pořadí.

Poslechněte si: ADRENALINE MOB - „Come On Get Up“

ADRENALINE MOB, formace založená zpěvákem SYMPHONY X Russellem Allenem a kytaristou Mikem Orlandem, má na 18. února 2014 nachystané nové album „Men of Honor“. Aktuálně z něj nabízí ve formě lyric videa k poslechu song „Come On Get Up“.

ADRENALINE MOB doplnili sestavu bubeníkem TWISTED SISTER

ADRENALINE MOB, formace založená zpěvákem SYMPHONY X Russellem Allenem a kytaristou Mikem Orlandem, má na 18. února 2014 nachystané nové album „Men of Honor“.
Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace