Nový Spark
venku od 1. června

SYMPHONY X začnou příští měsíc nahrávat nové album

Zpěvák Russell Allen se v uplynulých třech letech věnoval ADRENALINE MOB, teď se však vrací k SYMPHONY X, aby navázali na album „Iconoclast“ (2011). „Děláme na novém albu pořád; skladby jsou v podstatě hotové a momentálně je už jen dolaďujeme. Michael Romeo říká, že ten materiál obsahuje od všeho trochu a že příští měsíc začneme nahrávat bicí,“ uvádí kapela na svém webu. Pro členy fanklubu bude s novou nahrávkou k dispozici i speciální cédéčko s demy a jinými raritními záznamy...

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo