Nový Spark
venku od 3. ledna

Hlavní hvězdou Masters of Rock 2015 budou NIGHTWISH

Hlavní hvězdou příštího ročníku festivalu Masters of Rock budou NIGHTWISH. Kapela zavítá do areálu vizovické likérky počtvrté, přičemž Masters of Rock je prvním letním festivalem, který NIGHTWISH potvrdili. V červenci se tak ve Vizovicích poprvé představí s novou zpěvačkou Floor Jansen a přivezou také své osmé řadové album, které v těchto dnech dodělávají a chystají na jarní vydání. „Jsme velmi šťastní, že Masters of Rock je naším prvním potvrzeným festivalem pro příští rok. Vždy zde rádi hrajeme, těšíme se na skvělé české publikum,“ uvedl kapelník Tuomas Holopainen.

Kromě NIGHTWISH už dříve účast na Masters of Rock 2015 potvrdili například taky POWERWOLF, kteří zde v exkluzivní premiéře představí své připravované album. Čerstvý materiál přivezou i KAMELOT a pro změnu SONATA ARCTICA odehraje speciální set při příležitosti patnáctých narozenin debutu „Ecliptica“. Vizovickou premiéru si odbudou jedni z průkopníků metalové gotiky CREMATORY, naopak opakovaně se na MoR vrací Kai Hansen; tentokrát to bude s GAMMA RAY. Extrémnější žánry zatím ve výčtu potvrzených kapel zastupují SEPTICFLESH, LEGION OF THE DAMNED nebo dánští deathmetaloví melodici MERCENARY. Ze Švýcarska přijedou GOTTHARD a KROKUS, kteří tak napraví na poslední chvíli zrušený koncert z letoška, a fandové blues rocku si přijdou na své i s ke slávě stoupajícími BLUES PILLS.

Sledujte www.spark-rockmagazine.cz , o dalších přírůstcích do festivalového line-upu vás budeme informovat!

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace