Nový Spark
venku od 31. prosince
Hříšník Lambesis působí AS I LAY DYING problémy

Hříšník Lambesis působí AS I LAY DYING problémy

Kriminální příběh zpěváka slavné kapely je i v bláznivém světě rock’n’rollu celkem unikátní. Plánování vraždy vlastní manželky si Tim částečně odseděl, někteří lidé mu ovšem nikdy neodpustí.

Jako například obyvatelé Memphisu, jejichž nesouhlas s účastí trestaného zpěváka vyústil ve zrušení plánovaného dubnového koncertu AS I LAY DYING v music baru Growlers. Proti Lambesisovi se postavili nejen místní autority a běžní fanoušci, ale také lokální kapely.

Lambesis vyjádřil na sociální síti Instagram pokoru a pochopení. „Mrzí mě, že kvůli mé osobě musela být show zrušena, ale na druhé straně chápu odpor lidí k člověku, kterým jsem v minulosti býval. I já bojuji se svou minulostí. Před šesti lety jsem udělal největší chybu svého života, kterou se snažím každý den odčinit,“ kál se zpěvák AS I LAY DYING.

Jeho postoj ho určitě šlechtí, přesto se pravděpodobně vždy najdou lidé, pro které svým ohavným rozhodnutím ztratil veškerou lidskost. Lambesisova minulost se stále vrací jako bumerang a trpí tím celá kapela, která je v celé záležitosti zcela nevinně. Je otázkou, jak velkou budou mít spoluhráči s Timem trpělivost.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?