Nový Spark
venku od 1. června
Hvězdy powerviolence podzemí se sešly v nové kapele DENY THE CROSS

Hvězdy powerviolence podzemí se sešly v nové kapele DENY THE CROSS

V minulosti jsem již upozornil na několik zajímavých deathmetalových superkapel, ale hvězdné jména se nyní sešli i v powerviolence světě. Uvítejte tedy zbrusu nové monstrum DENY THE CROSS, které tvoří hudebníci z kapel jako SPAZZ, DISCORDANCE AXIS, MUNICIPAL WASTE či PLUTOCRACY. Tohle seskupení starých mazáků punkového hluku se chystá na konci července vydat své osmnácti-skladbové debutové album „Alpha Ghoul“, ze kterého můžete okoštovat dva fláky. Očekávejte krátký, surový a špinavý punkový náklep, který je okořeněný i špetkou grindu a hardcoru. Zpěvák Carlos Ramirez ohledně kapely a alba prozradil, že „náš důvod pro založení této kapely byl jednoduchý; chtěli jsme hrát a skládat songy, které zní jako powerviolence a grindcore z poloviny 90. let, který je ovlivněn i crossoverem a newyorským hardcorem. A protože se již všichni známe několik dekád, tak bylo jednoduché, abychom se všichni skladatelsky sladili na stejnou vlnu. Koncept „Alpha Ghoul“ pojednává o osobě, která vysává energii ze všech a všeho, a nikdy ji nevrátí zpět. Myslím, že každý zná pár takovýchto lidských pijavic“.

Dalším významným jménem, které je spojené s DENY THE CROSS je Mark McCoy z powerviolence legendy CHARLES BRONSON, který stvořil obal pro „Alpha Ghoul“. Album je dále produkované Gregem Wilkinsonem, jenž v minulosti spolupracoval například s GRAVES AT SEA, LYCUS nebo NECROT. Na „Alpha Ghoul“ se můžete těšit 29. července.

A pro zvědavé; kompletní sestava DENY THE CROSS je následující:

  • Carlos Ramirez – zpěv (BLACK ARMY JACKET, SPAZZ)
  • Dan Lactose – kytara (SPAZZ, PLUTOCRACY)
  • Ramon Salcido – basová kytara (AGENTS OF SATAN)
  • Dave Witte - bicí (DISCORDANCE AXIS, MUNICIPAL WASTE, EXIT 13)
Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace