Nový Spark
venku od 3. června
Hvězdy powerviolence podzemí se sešly v nové kapele DENY THE CROSS

Hvězdy powerviolence podzemí se sešly v nové kapele DENY THE CROSS

V minulosti jsem již upozornil na několik zajímavých deathmetalových superkapel, ale hvězdné jména se nyní sešli i v powerviolence světě. Uvítejte tedy zbrusu nové monstrum DENY THE CROSS, které tvoří hudebníci z kapel jako SPAZZ, DISCORDANCE AXIS, MUNICIPAL WASTE či PLUTOCRACY. Tohle seskupení starých mazáků punkového hluku se chystá na konci července vydat své osmnácti-skladbové debutové album „Alpha Ghoul“, ze kterého můžete okoštovat dva fláky. Očekávejte krátký, surový a špinavý punkový náklep, který je okořeněný i špetkou grindu a hardcoru. Zpěvák Carlos Ramirez ohledně kapely a alba prozradil, že „náš důvod pro založení této kapely byl jednoduchý; chtěli jsme hrát a skládat songy, které zní jako powerviolence a grindcore z poloviny 90. let, který je ovlivněn i crossoverem a newyorským hardcorem. A protože se již všichni známe několik dekád, tak bylo jednoduché, abychom se všichni skladatelsky sladili na stejnou vlnu. Koncept „Alpha Ghoul“ pojednává o osobě, která vysává energii ze všech a všeho, a nikdy ji nevrátí zpět. Myslím, že každý zná pár takovýchto lidských pijavic“.

Dalším významným jménem, které je spojené s DENY THE CROSS je Mark McCoy z powerviolence legendy CHARLES BRONSON, který stvořil obal pro „Alpha Ghoul“. Album je dále produkované Gregem Wilkinsonem, jenž v minulosti spolupracoval například s GRAVES AT SEA, LYCUS nebo NECROT. Na „Alpha Ghoul“ se můžete těšit 29. července.

A pro zvědavé; kompletní sestava DENY THE CROSS je následující:

  • Carlos Ramirez – zpěv (BLACK ARMY JACKET, SPAZZ)
  • Dan Lactose – kytara (SPAZZ, PLUTOCRACY)
  • Ramon Salcido – basová kytara (AGENTS OF SATAN)
  • Dave Witte - bicí (DISCORDANCE AXIS, MUNICIPAL WASTE, EXIT 13)
Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace