Nový Spark
venku od 2. dubna
HYPOCRISY vydávají v reedici další várku zásadních alb z devadesátek

HYPOCRISY vydávají v reedici další várku zásadních alb z devadesátek

Vydavatelství Nuclear Blast pokračuje ve spolupráci se švédskými deathmetalovými matadory HYPOCRISY na reedicích jejich bohatého katalogu. Aktuálně se na trh dostává trojice stěžejních alb z druhé poloviny devadesátých let, a to „The Final Chapter“ (1997), „Hypocrisy“ (1999) a „Into the Abyss“ (2000).

„Byla to poměrně intenzivní doba, protože jsem tehdy pracoval s mnoha dalšími kapelami, takže jsem musel najít nějakých pět týdnů, které bychom měli jen pro sebe,“ vzpomíná kapelník Peter Tägtgren na období vzniku prvního ze jmenovaných počinů „The Final Chapter“. „Výborně jsme se s Larsem a Mikaelem doplňovali, zbytečně jsme nespekulovali, prostě dělali na riffech a všechno to do sebe nějak zapadlo. Navázali jsme přitom tam, kde jsme skončili s albem ,Abducted‘, protože jsme měli pocit, že jsme po třech albech našli svůj styl. Totéž platí o dalším ,Hypocrisy‘, ke kterému jsme přistupovali podobně v tom smyslu, že jsme měli za to, že máme svůj funkční recept, na základě kterého jsme tehdy chtěli tvořit jen lepší a lepší songy.“

Všechna alba nyní vycházejí jak na CD tak v dlouho nedostupném vinylovém formátu. Deska „Into the Abyss“ bude navíc s nově remasterovaným zvukem z rukou Petera Tägtgrena dostupná taky digitálně. Objednat je můžeš na Sparkshopu.

A připomínáme, že Tägtgren se svou druhou kapelou PAIN už 5. listopadu dorazí zahrát do zlínského Masters of Rock Café na společném turné s ENSIFERUM, ELEINE a RYUJIN.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
12.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
13.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
17.04. LORD OF THE LOST
18.04. SLASH MYLES KENNEDY AND THE CONSPIRATORS, MAMMOTH WVH
18.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
19.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
20.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace