Nový Spark
venku od 1. července
Ikoničtí jezdci QUEENSRŸCHE se blíží do Prahy

Ikoničtí jezdci QUEENSRŸCHE se blíží do Prahy

Legendární kapela QUEENSRŸCHE, která je na scéně již téměř čtyři dekády dorazí 20. listopadu do Prahy do Rock Café, kde představí své nové album "The Verdict". Tahle heavymetalová parta za svou kariéru dokázala prodat více než 30 milionů nosičů a stále se drží na vrcholu.

Založení QUEENSRŸCHE se datuje na počátek roku 1981 ve Washingtonu. V průběhu svého působení absolvovali turné s takovými hvězdami jako KISS nebo IRON MAIDEN. Letos v březnu vydali dlouho očekávané v pořadí 15. album "The Verdict". Nahrávka jasně dává najevo, proč QUEENSRŸCHE patří už tři dekády mezi hudební špičku, zároveň je ale jasné, že nijak neustrnuli a sebevědomě kráčejí vpřed!

„Verdict je takovým naším společným prohlášením. Podobně jako bylo album The Warning,“ říká zakládající kytarista Michael Wilton a dodává: „Společně jsme pracovali na každé písni. Spontánnost a kreativita – vyšlo to z nás všech, spolupracovali jsme jako kapela – tak jak by to mělo být.“

Těšit se můžete opět na kombinaci silného a progresivního rocku se stejně evokujícími texty. Jako support vystoupí FIREWIND a DARK SKY CHOIR.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
04.07. STREAM: Timo Tolkki Acoustic
10.07. STREAM: TRIVIUM
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?