Nový Spark
venku od 2. října
Kytarista SAXON Paul Quinn končí s koncerty, kapela dočasně ruší turné

Kytarista SAXON Paul Quinn končí s koncerty, kapela dočasně ruší turné

Zakládající člen britských heavymetalových legend SAXON, jednasedmdesátiletý kytarista Paul Quinn, už nebude vystupovat s kapelou naživo. Kvůli jeho rozhodnutí kapela zrušila jarní turné i své vystoupení na plavbě Monsters of Rock.

SAXON uveřejnili následující prohlášení: „Náš drahý přítel a spolubojovník Paul Quinn se po dlouhém pátrání ve své duši rozhodl, že už s námi nebude vystupovat. Po mnoha letech na cestách, následném stresu a únavě, které jsou součástí dlouhých turné, Paul nechce, aby jeho výkon na pódiu zklamal spoluhráče a fanoušky. Paul bude pokračovat s kapelou v nahrávání a v budoucnu může odehrát i vybrané speciální koncerty. SAXON si stojí za Paulovým rozhodnutím a budou vás informovat o další cestě kapely.“

Aktuální březnové koncerty se odehrají podle plánu, ale kapela ruší dubnová data v Jižní Americe a své vystoupení na plavbě Mosters of Rock, aby měla čas najít náhradníka. Na letní festivaly by už SAXON měli být připraveni.

Quinn své rozhodnutí komentoval na Facebooku. V příspěvku napsal, že mu budou fanoušci i spoluhráči z kapely velmi chybět. Chtěl odejít s hlavou vztyčenou, namísto toho, aby na pódiu zapomínal, co má hrát a jak. Z jeho slov je znát, že se pro něj jednalo o velmi těžkou volbu.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace