Nový Spark
venku od 1. srpna
Lzzy Hale z HALESTORM: „Cítím, že právě píšu ty nejlepší písně v kariéře.“

Lzzy Hale z HALESTORM: „Cítím, že právě píšu ty nejlepší písně v kariéře.“

Frontwoman čtyřky HALESTORM Lzzy Hale tvrdí, že s materiálem, který momentálně chystá pro nové album své kapely, se jí již podařilo pokořit předchozí nahrávku z „Vicious“ roku 2018.

„Pokud jste svůj největší osobní kritik, jako jsem já, pak víte, jaký je to pocit být na sebe hrdý, když se vám podaří dát do kupy malý kousek hudby. Prostě sebrat cosi vzrušujícího, co poletuje kdesi ve vzduchu, a vdechnout tomu život. Mám pocit, že tvořím ty nelepší skladby, které jsem kdy měla. Budu pokračovat v poctivé práci a budu nadále co nejupřímnější,“ vyjádřila se na svém Instagramu muzikantka.


HALESTORM makají na novém materiálu od letošního ledna. „Nemůžu se dočkat, až se k vám všem nové skladby, které právě s klukama pečeme, dostanou,“ dodává Lzzy.

Skladba „Uncomfortable“ z předchozího počinu si koncem roku 2018 vysloužila nominaci na Grammy v kategorii Best Rock Performance. Jednu sošku Grammy už kapela vlastní - v roce 2012 se jim zadařilo v kategorii Best Hard Rock/ Metal Performance s peckou „Love Bites (So Do I)“. Lzzy se tak stala první ženou, která získala Grammy v této kategorii.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace