Nový Spark
venku od 1. června
Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Kauza Marilyna Mansona pokračuje. Zpráva o žalobě přichází v návaznosti na vydání dokumentu HBO „Phoenix Rising“, který se zabývá obviněními ze zneužívání vznesených proti zpěvákovi.

Žaloba tvrdí, že se herečka a Mansonova bývalá partnerka Evan Rachel Wood a její přítelkyně Illma Gore nabouraly do zpěvákových počítačů a účtů na sociálních sítích a zfalšovaly důkazy, že posílal e-maily s nelegální pornografií. Vědomě prý činily nepravdivá prohlášení a pomlouvačná tvrzení, jako když Wood v dokumentu tvrdí, že byla svým bývalým snoubencem při natáčení klipu k „Heart-Shaped Glasses“ v roce 2007 znásilněna přímo před kamerou.

„Žalobu podáváme až nyní, protože jsme byli schopni shromáždit ohromující množství důkazů, včetně dokumentů a výpovědí svědků, které dokazují, že příběhy Evan Rachel Wood a její spoluspiklenky Illmy Gore jsou falešné, pomstychtivé a prokazatelně nepravdivé,“ tvrdí Mansonův právník Howard King.

Jistý je fakt, že Manson v současné době čelí několika soudním žalobám ohledně sexuálního napadení a je předmětem aktivního vyšetřování ze strany oddělení šerifa Los Angeles.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace