Nový Spark
venku od 1. září
Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Kauza Marilyna Mansona pokračuje. Zpráva o žalobě přichází v návaznosti na vydání dokumentu HBO „Phoenix Rising“, který se zabývá obviněními ze zneužívání vznesených proti zpěvákovi.

Žaloba tvrdí, že se herečka a Mansonova bývalá partnerka Evan Rachel Wood a její přítelkyně Illma Gore nabouraly do zpěvákových počítačů a účtů na sociálních sítích a zfalšovaly důkazy, že posílal e-maily s nelegální pornografií. Vědomě prý činily nepravdivá prohlášení a pomlouvačná tvrzení, jako když Wood v dokumentu tvrdí, že byla svým bývalým snoubencem při natáčení klipu k „Heart-Shaped Glasses“ v roce 2007 znásilněna přímo před kamerou.

„Žalobu podáváme až nyní, protože jsme byli schopni shromáždit ohromující množství důkazů, včetně dokumentů a výpovědí svědků, které dokazují, že příběhy Evan Rachel Wood a její spoluspiklenky Illmy Gore jsou falešné, pomstychtivé a prokazatelně nepravdivé,“ tvrdí Mansonův právník Howard King.

Jistý je fakt, že Manson v současné době čelí několika soudním žalobám ohledně sexuálního napadení a je předmětem aktivního vyšetřování ze strany oddělení šerifa Los Angeles.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace