Nový Spark
venku od 1. listopadu
Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Kauza Marilyna Mansona pokračuje. Zpráva o žalobě přichází v návaznosti na vydání dokumentu HBO „Phoenix Rising“, který se zabývá obviněními ze zneužívání vznesených proti zpěvákovi.

Žaloba tvrdí, že se herečka a Mansonova bývalá partnerka Evan Rachel Wood a její přítelkyně Illma Gore nabouraly do zpěvákových počítačů a účtů na sociálních sítích a zfalšovaly důkazy, že posílal e-maily s nelegální pornografií. Vědomě prý činily nepravdivá prohlášení a pomlouvačná tvrzení, jako když Wood v dokumentu tvrdí, že byla svým bývalým snoubencem při natáčení klipu k „Heart-Shaped Glasses“ v roce 2007 znásilněna přímo před kamerou.

„Žalobu podáváme až nyní, protože jsme byli schopni shromáždit ohromující množství důkazů, včetně dokumentů a výpovědí svědků, které dokazují, že příběhy Evan Rachel Wood a její spoluspiklenky Illmy Gore jsou falešné, pomstychtivé a prokazatelně nepravdivé,“ tvrdí Mansonův právník Howard King.

Jistý je fakt, že Manson v současné době čelí několika soudním žalobám ohledně sexuálního napadení a je předmětem aktivního vyšetřování ze strany oddělení šerifa Los Angeles.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
26.11. VIO-LENCE, XENTRIX, WHIPLASH, ARTILLERY
26.11. SONATA ARCTICA, ELEINE
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace