Nový Spark
venku od 2. května
Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Kauza Marilyna Mansona pokračuje. Zpráva o žalobě přichází v návaznosti na vydání dokumentu HBO „Phoenix Rising“, který se zabývá obviněními ze zneužívání vznesených proti zpěvákovi.

Žaloba tvrdí, že se herečka a Mansonova bývalá partnerka Evan Rachel Wood a její přítelkyně Illma Gore nabouraly do zpěvákových počítačů a účtů na sociálních sítích a zfalšovaly důkazy, že posílal e-maily s nelegální pornografií. Vědomě prý činily nepravdivá prohlášení a pomlouvačná tvrzení, jako když Wood v dokumentu tvrdí, že byla svým bývalým snoubencem při natáčení klipu k „Heart-Shaped Glasses“ v roce 2007 znásilněna přímo před kamerou.

„Žalobu podáváme až nyní, protože jsme byli schopni shromáždit ohromující množství důkazů, včetně dokumentů a výpovědí svědků, které dokazují, že příběhy Evan Rachel Wood a její spoluspiklenky Illmy Gore jsou falešné, pomstychtivé a prokazatelně nepravdivé,“ tvrdí Mansonův právník Howard King.

Jistý je fakt, že Manson v současné době čelí několika soudním žalobám ohledně sexuálního napadení a je předmětem aktivního vyšetřování ze strany oddělení šerifa Los Angeles.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace