Nový Spark
venku od 1. března
Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Marilyn Manson žaluje Evan Rachel Wood za pomluvu

Kauza Marilyna Mansona pokračuje. Zpráva o žalobě přichází v návaznosti na vydání dokumentu HBO „Phoenix Rising“, který se zabývá obviněními ze zneužívání vznesených proti zpěvákovi.

Žaloba tvrdí, že se herečka a Mansonova bývalá partnerka Evan Rachel Wood a její přítelkyně Illma Gore nabouraly do zpěvákových počítačů a účtů na sociálních sítích a zfalšovaly důkazy, že posílal e-maily s nelegální pornografií. Vědomě prý činily nepravdivá prohlášení a pomlouvačná tvrzení, jako když Wood v dokumentu tvrdí, že byla svým bývalým snoubencem při natáčení klipu k „Heart-Shaped Glasses“ v roce 2007 znásilněna přímo před kamerou.

„Žalobu podáváme až nyní, protože jsme byli schopni shromáždit ohromující množství důkazů, včetně dokumentů a výpovědí svědků, které dokazují, že příběhy Evan Rachel Wood a její spoluspiklenky Illmy Gore jsou falešné, pomstychtivé a prokazatelně nepravdivé,“ tvrdí Mansonův právník Howard King.

Jistý je fakt, že Manson v současné době čelí několika soudním žalobám ohledně sexuálního napadení a je předmětem aktivního vyšetřování ze strany oddělení šerifa Los Angeles.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace