Nový Spark
venku od 1. července
Metalová krasojízda COCOTTE MINUTE pokračuje i na jaře

Metalová krasojízda COCOTTE MINUTE pokračuje i na jaře

V roce 2019 si připomínala a slavila nu-metalová špička Cocotte Minute 15 let od vydání přelomového debutu Czeko. Aktuálně kapela zažívá svoje nejplodnější období. Na podzimní turné dorazilo přes 4 000 fanoušků. Na jaře na tento úspěch skupina naváže původně neplánovaným prodloužením úspěšného tour, aby vyhověla opakovaným prosbám fanoušků a promotérů z měst, na které se na podzim nedostalo.

„Mise dokončena! 4000+ zCZEKOvanejch! Krásná epidemie! Šestnáct nařvanejch večírků s urvanou divou zvěří, kráskama, nějakou tou molekulou rumu a neskutečnou coco-atmosférou. Kdo byl ví, kdo nebyl, ať si koupí prkno a třískne se s ním přes xicht, že vo to přišel,“ pochvaluje si první polovinu úspěšného tažení naší zemí Zeller.


A vězte, že máte čeho litovat. Kapele to hraje jak nikdy předtím a posouvá koncertně svoje hity o level výše. Ať už díky nakažlivým riffům, úderným textům nebo charismatickému frontmanovi. To vše navíc bez zbytečných vizuálních efektů. Cocotti dokážou "sejmout" a naprosto si podmanit publikum jenom svojí energií. V pražském Paláci Akropolis byla atmosféra tak strhující, že Zellera to namotivovala k tomu, aby skočil z balkonu na ruce návštěvníků.

Svoji absenci v docházce ale můžete napravit a zajít na některých koncertů z jarní mise. „Hodně klubů se ozvalo, proč nemaj besídku tý naší chráněný dílny taky u nich. V plánu jsme to sice neměli, ale když už to umíme a Ing. playback s tim taky souhlasí, tak sme na to kejvli,“ komentuje přidání koncertů.

Po podzimní sérii, kdy si přizvali k sobě písničkáře Vojtaana, vsadí sami na sebe a vystoupí bez hosta. V nabitém devadesátiminutovém setlistu přehrají více než polovinu opěvovaného alba, ale nebudou chybět ani hity z posledních dvou kritikou opěvovaných počinů Rituál, kmen a srdce a kmen a Veď mě.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace