Nový Spark
venku od 2. října
MÖTLEY CRÜE zase poblázní celý rockový svět

MÖTLEY CRÜE zase poblázní celý rockový svět

A ve svém konání už započali vypuštěním autobiografického filmu „The Dirt“, který stále nepřestal sbírat úspěchy. Nově navíc na obnovený boom navážou zhýralci pompézním turné.

Film o MÖTLEY CRÜE se postupně stal nejlépe hodnoceným filmem roku 2019 s hudební tématikou. Překonal tak i všeobecně výborně přijímaný snímek „Bohemian Rhapsody“. Alespoň tak tvrdí respektovaný server Rotten Tomatoes.

Na vlně staronového zájmu se veze také monstrózní turné „The Stadium Tour“, které se pravděpodobně stane největší akcí svého druhu pro rok 2020. Lístky na sedmadvacet zastávek po USA už se začaly prodávat a zmizelo jich už 700 000 za bratru 90 milionů dolarů.


Společnost na tour budou dělat MÖTLEY CRÜE veteráni DEF LEPPARD, styloví souputníci POISON nebo Joan Jett se svými THE BLACKHEARTS. A neposlední řadě CRÜE vydali nový klip k letitému hitu „Looks That Kill“, který míchá dobové záběry s filmovými sekvencemi z „The Dirt“.

S MÖTLEY CRÜE jsme letos v dubnu udělali nový rozhovor, přesněji zavolali jsme Nikki Sixxovi a vznikl exkluzivní materiál, který vévodí hlavnímu článku. Pokud vám letošní čtyřka chybí, mrkněte do našeho eshopu.


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
30.10. LIVESTREAM PUSCIFER
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
31.10. LIVESTREAM CODE ORANGE
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
05.11. LIVESTREAM PARADISE LOST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
A co FAKKER!?