Nový Spark
venku od 3. června
MÖTLEY CRÜE zase poblázní celý rockový svět

MÖTLEY CRÜE zase poblázní celý rockový svět

A ve svém konání už započali vypuštěním autobiografického filmu „The Dirt“, který stále nepřestal sbírat úspěchy. Nově navíc na obnovený boom navážou zhýralci pompézním turné.

Film o MÖTLEY CRÜE se postupně stal nejlépe hodnoceným filmem roku 2019 s hudební tématikou. Překonal tak i všeobecně výborně přijímaný snímek „Bohemian Rhapsody“. Alespoň tak tvrdí respektovaný server Rotten Tomatoes.

Na vlně staronového zájmu se veze také monstrózní turné „The Stadium Tour“, které se pravděpodobně stane největší akcí svého druhu pro rok 2020. Lístky na sedmadvacet zastávek po USA už se začaly prodávat a zmizelo jich už 700 000 za bratru 90 milionů dolarů.


Společnost na tour budou dělat MÖTLEY CRÜE veteráni DEF LEPPARD, styloví souputníci POISON nebo Joan Jett se svými THE BLACKHEARTS. A neposlední řadě CRÜE vydali nový klip k letitému hitu „Looks That Kill“, který míchá dobové záběry s filmovými sekvencemi z „The Dirt“.

S MÖTLEY CRÜE jsme letos v dubnu udělali nový rozhovor, přesněji zavolali jsme Nikki Sixxovi a vznikl exkluzivní materiál, který vévodí hlavnímu článku. Pokud vám letošní čtyřka chybí, mrkněte do našeho eshopu.


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace