Nový Spark
venku od 2. dubna
MOTORBAND po nula nula sedmé – česká stálice vydala nové album

MOTORBAND po nula nula sedmé – česká stálice vydala nové album

Stálice domácí hard´n´heavy scény, kapela MOTORBAND, má venku nové studiové album. V pořadí sedmá deska nese název „Motorband 007“ a vznikla s přispěním fanoušků a příznivců. „Razantní riffy, silné melodie a nekompromisní energie, která rezonuje v každé skladbě,“ takto krátce ji popisuje kapelník Libor „Máča“ Matejčík. Album obsahuje tucet nových autorských skladeb, z nichž tři se už dočkaly i povedeného klipového zpracování a jedna lyric videa.

Nové album se natáčelo v průběhu konce starého a začátkem letošního roku a provázely jej i těžké zkoušky. Nejprve Máčova náročná operace a pak výměna bubeníka, která se však zdařila v rekordně krátkém čase. A jak se zdá, bylo to k prospěchu kapely.

MOTORBAND působí na českém hudebním a speciálně rockovém poli již téměř 40 let. Od loňského jara je obrovským přínosem kapely zpěvák Petr Kutheil, který svým výjimečným hlasem přinesl do kapely ten správný rockový náboj.
Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace