Nový Spark
venku od 1. června
MOTORBAND vydává nové album „V“

MOTORBAND vydává nové album „V“

Původem metalová kapela z Teplic, která se v hudebním průmyslu pohybuje už třicet let, vydala v pořadí páté, studiové album s jednoduchým názvem „V“, které pokřtil Petr Janda s bývalým hokejovým reprezentantem Jiřím Šlégrem. MOTORBAND současně vydal i videoklip „Kde byl bůh“, který bourá příčky českých rockových hitparád.

MOTORBAND u nás v době svého vzniku patřil k průkopníkům metalu a na oblohu české hudební scény vynesl hvězdu jakou je beze sporu zpěvák Kamil Střihavka. Za dobu existence kapely se v ní však vystřídala celá řada zpěváků i ostatních muzikantů a jediným původním členem tak zůstal zakladatel kytarista Libor Matejčík. S ním v aktuální sestavě působí zpěvák Luděk Struhař, kytarista Jan Jiříček, baskytarista karel Adam a bubeník Ivo Batoušek.

MOTORBAND je mašina pohlcující všechny milovníky heavy metalu, rocku a dalších žánrů.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo