Nový Spark
venku od 2. května
Největší domácí turné Monster Meeting letos končí

Největší domácí turné Monster Meeting letos končí

Ve světle čerstvě vydaných omezujících nařízení končí společně turné DYMYTRY a TRAKTOR „Monster Meeting“. Zbývajících šest koncertů se překládá na příští rok.

Termíny koncertů Monster Meetingu se měnily kvůli pandemickým nařízením už několikrát a jeho průběh provázela nejistota, zda se vůbec uskuteční. Heroickým úsilím se organizátorům povedlo uskutečnit většinu z plánovaných akcí, čímž se Monster Meeting pod taktovkou DYMYTRY a TRAKTOR stalo největším domácím turné v covidovém roce 2020.


Zde je vyjádření organizátorů: Přátelé, kamarádi, naši hrdinové…Je nám velkou ctí, že jste při nás a našem dlouho připravovaném tour stáli za všech okolností! Do poslední chvíle jsme se takovémuto oznámení chtěli vyhnout.

Původní vizi velkolepých halových a open air show těsně před začátkem potkal stejný osudový zásah, jako celý kulturní svět, ale s oběma kapelami jsme se nevzdali a snažili se hrát pro vás a vaši radost, pro vášeň k živým koncertům, pro zachování hudebního světa, jak jen to bylo možné. Nebylo to jednoduché, nejistá rozhodnutí, změny organizace, nové plánování, nemluvě o technickém zázemí a celé show, která v dnešní době vypadá vlastně jako sci-fi. Ale jsme za to nesmírně rádi a stálo to za to! Oproti jarní beznaději se povedlo zrealizovat, navzdory všemu okolo, většinu koncertů a vlastně vytvořit z Monster Meeting největší turné letošního roku. A skoro jsme i věřili, že to dotáhneme do finále!

BOHUŽEL i my jsme ale dnes narazili na silnější okolnosti, než jaké jsme dosud díky vám zvládali. Teď už vidíme jen slepou cestu pro koncerty skrze nově zavedené restrikce. Možná by to šlo nějak vymyslet, ale nutit vás sedět, na některých místech v rouškách, a to vše v nejistém počasí, to bychom vše doposud vytvořené shodili.

Tedy jsme nuceni učinit rozhodnutí – zbytek turné TRAKTOR & DYMYTRY se přesouvá na příští rok. Náhradní termíny intenzivně řešíme, ale víte sami, jak je to v dnešní době s plánováním čehokoliv…

Snad nás i v tomto podpoříte, zůstanete s námi a my vám to příští rok vynahradíme! Vstupenky zůstanou v platnosti, těch šest měst, do kterých jsme se neskutečně těšili, o Monster Meeting show neošidíme!

Děkujeme vám za přízeň v tomhle divném roce a těšíme se na viděnou snad v lepších časech pro kulturu a živou hudbu! Nás nezastaví, možná zdrží, ale nezastaví! Rock & metal s námi i s vámi.

A jak válela monstra TRAKTOR a DYMYTRY za podpory SEBASTIEN, ALKEHOL, TRAUTENBERK a #ČERNÁ na posledních dvou zastávkách v Ostravě 18. září a o den později v Brně? Podívejte se do galerie níže. V Ostravě pro Spark fotila Lenka Vaníčková.


A v Brně Radek Šich.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace