Nový Spark
venku od 1. února
NOFX si střihli spolupráci s AVENGED SEVENFOLD

NOFX si střihli spolupráci s AVENGED SEVENFOLD

Legendární losangeleští pankáči NOFX zveřejnili detaily chystaného, v pořadí už 14. alba. Nahrávka dostane jméno „Single Album“ a vyjde 26. února.

Společně s ohlášením nové desky vyvrhli NOFX do světa pilotní singl „Linewleum“, který je inspirovaný jejich starší skladbou „Linoleum“ z alba „Punk In Drublic“ (1994). Ve skladbě i videu hostují metaloví borci AVENGED SEVENFOLD.

„Nechápal jsem, proč naši skladbu Linoleum tolik kapel coveruje, zatímco jiným se zdaleka nedostává takové pozornosti. Linoleum nevyšla jako singl, neměla videoklip, nehrála se v rádiích a co je nejdůležitější, neměla ani refrén. Všechny populární písně mají refrény! WTF?“ uvedl frontman NOFX Fat Mike. „Jednou v noci jsem omrknul všechny možné verze na YouTube. Sledoval jsem stovky kapel z více než 28 zemí, jak předělávají „Linoleum“, a pocítil jsem hodně pokory. Rozhodl jsem se tedy napsat píseň, která byla pro všechny, kteří se naučili ty čtyři akordy a pamatovali si nerýmující se texty, jistou formou poděkování.“

Kromě pilotního singlu bude na novince dalších 11 skladeb, přičemž kapela prozradila, že původně měla v plánu natočit dokonce dvojalbum. Nakonec ale zůstala u varianty jediného alba a odtud tedy pochází i neobvyklý název nahrávky.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace