Nový Spark
venku od 1. února
Nové album MACHINE HEAD je venku a s ním i další epický videoklip

Nové album MACHINE HEAD je venku a s ním i další epický videoklip

Kalifornské metalové kvarteto dnes, 26. srpna, vydává svoji desátkou studiovou desku „Of Kingdom and Crown“ a rovnou servíruje i epicky zpracovaný videoklip k singlu „No Gods, No Masters“.

Kupte si nové album MACHINE HEAD na Sparkshopu!

MACHINE HEAD si na svých videoklipech opravdu zakládají. Výsledek „No Gods, No Masters“ je spoluprací mezi třemi různými kreativními týmy na dvou kontinentech. Kapelní režisér/editor Mike Sloat se spojil s polskou Grupou 13 (BEHEMOTH, ARCH ENEMY, AMON AMARTH) a úžasné 3D CGI poté zpracoval Phil Radford aka MayaGuy ze studia Strangebox.

„Koncept je zasazen do futuristické pustiny, kde je nebe vždy karmínově červené, a je založen na dvou hlavních postavách. První se jmenuje Ares, který ztratí lásku svého života Amethyst, a vydává se na cestu vražedného běsnění proti lidem, kteří ji zabili. Druhým hrdinou je Eros, kterému se drogami předávkuje matka. Ve své sestupné spirále depresí se zradikalizuje a stane se charismatickým vůdcem vražedného komanda. Je jedním z lidí, kteří zabijí Amethyst. Texty na albu pak podrobně popisují, jak se životy obou hrdinů proplétají,“ vysvětluje zpěvák Robb Flynn téma nového alba.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace