Nový Spark
venku od 3. června
Nové album MACHINE HEAD je venku a s ním i další epický videoklip

Nové album MACHINE HEAD je venku a s ním i další epický videoklip

Kalifornské metalové kvarteto dnes, 26. srpna, vydává svoji desátkou studiovou desku „Of Kingdom and Crown“ a rovnou servíruje i epicky zpracovaný videoklip k singlu „No Gods, No Masters“.

Kupte si nové album MACHINE HEAD na Sparkshopu!

MACHINE HEAD si na svých videoklipech opravdu zakládají. Výsledek „No Gods, No Masters“ je spoluprací mezi třemi různými kreativními týmy na dvou kontinentech. Kapelní režisér/editor Mike Sloat se spojil s polskou Grupou 13 (BEHEMOTH, ARCH ENEMY, AMON AMARTH) a úžasné 3D CGI poté zpracoval Phil Radford aka MayaGuy ze studia Strangebox.

„Koncept je zasazen do futuristické pustiny, kde je nebe vždy karmínově červené, a je založen na dvou hlavních postavách. První se jmenuje Ares, který ztratí lásku svého života Amethyst, a vydává se na cestu vražedného běsnění proti lidem, kteří ji zabili. Druhým hrdinou je Eros, kterému se drogami předávkuje matka. Ve své sestupné spirále depresí se zradikalizuje a stane se charismatickým vůdcem vražedného komanda. Je jedním z lidí, kteří zabijí Amethyst. Texty na albu pak podrobně popisují, jak se životy obou hrdinů proplétají,“ vysvětluje zpěvák Robb Flynn téma nového alba.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace