Nový Spark
venku od 1. července
Nové autorské album Joe Satrianiho vyjde v dubnu

Nové autorské album Joe Satrianiho vyjde v dubnu

Nové studiové album Joe Satrianiho "Shapeshifting" vyjde 10. dubna 2020 na labelu Sony Music/Legacy Recordings. První singl “Nineteen Eighty” vychází na všech streamingových službách a na rockových rádiích už nyní.


Předprodeje alba také začaly a navíc si fanoušci můžou objednat v Satrianiho D2C obchodě CD a LP (s exkluzivním modrým kolorováním a originálním podpisem).

"Shapeshifting" produkovali společně Joe Satriani a Jim Scott (Foo Fighters, Red Hot Chili Peppers, Tom Petty & The Heartbreakers) s dlouholetým spolupracovníkem Johnem Cunibertim, který měl na starosti mastering alba.

Satriani zveřejnil širokou škálů spolupracovníků, nových i starších, kteří mu pomohli přinést skladby k životu. Legendární bubeník Kenny Aronoff (John Fogerty), basista Chris Chaney (Jane’s Addiction) a klávesista Eric Caudieux se stali zásadními muzikanty na novém albu, zatímco do studia přicházeli další speciální návštěvy: Lisa Coleman (The Revolution) nebo například Christopher Guest.


Prvním singlem “Nineteen Eighty” se nese retro zvuk, kterým si Satriani připomíná období, kdy spolupracoval se svojí první kapelou The Squeares. Budoucí kytarový hrdina, kterým se stal o dekádu později, si musel počkat… Za tu dobu se jeho hudba hodně změnila a vyvinula, ale singl se upomíná na to dobré a zásadní, co v 80. letech vznikalo.

Jak už Joe Satriani zveřejnil, v půlce dubna vyrazí na světové turné “The Shapeshifting Tour,” které zahrne 42 evropských zastávek, včetně pražského koncertu naplánovaného na 6. května do pražského Kongresového centra. Na akci prodáváme zvýhodněné vstupenky skrze náš eshop.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace