Nový Spark
venku od 1. září
Nový singl DARK FUNERAL snáší na zem nekonečnou tmu

Nový singl DARK FUNERAL snáší na zem nekonečnou tmu

Blackmetaloví pekelníci ze Švédska uvolňují k poslechu druhý singl z připravované desky, ke kterému vznikl i videoklip. Sedmé album vyznavačů temnoty s názvem „We Are The Apocalypse“ vyjde 18. března.

První zveřejněná skladba „Let the Devil In“ byla spíše introspektivní cestou temnými myšlenkami jednotlivce, druhý singl „Nightfall“ je naprostý opak. Je projevem zuřivosti, vzývající čarodějnici Lamashtu, aby na zem snesla nekonečnou noc.

Kytarista Lord Ahriman ke skladbě dodává: „S ‚Nightfall‘ pokračujeme v posouvání hranic. Chtěl jsem lidem zprostředkovat pocit levitace nad zvukovou kulisou a náhled do mého temného, pokrouceného světa. V rekordní rychlosti skladby bylo náročné najít balanc a dynamiku, kdy melodie a atmosféra nezmizí v hluku. Myslím, že nakonec jsme to zvládli na výbornou! Skladba dává slovu ‚epický‘ zase o trochu jiný význam!“

„Někdy jsem rád, že nejsem bubeník. Myslím, že Jalomaah zde překonal sám sebe. Když jsme skladbu nahrávali ve studiu, připadali jsme si jako ve větrném tunelu. Ale i přes vysoké tempo prosvítají úžasné detaily a dynamika skladby,“ komentuje vokalista Heljarmadr.

Předobjednejte si veledílo temných pánů na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace