Nový Spark
venku od 1. března
PANTERA! V Praze! 12. června!

PANTERA! V Praze! 12. června!

Do kalendáře „reunionového“ turné PANTERY přibývají další zastávky. V aktuální várce najdeme i Prahu, kam kapela zavítá 12. června. Předprodej vstupenek do O2 Areny začíná pro členy Live Nation klubu ve středu, 23. listopadu, v 10:00. V sítích Ticketportal a Ticketmaster budou k mání od pátku, 25. listopadu.

Dlouhodobé spekulace o tom, že značka PANTERA by opět mohla být uvedena v život, byly oficiálně potvrzeny v červenci. Zpěvák Phil Anselmo a baskytarista Rex Brown, doplněni kytaristou Zakkem Wyldem a bubeníkem Charliem Benantem však od počátku tvrdí, že nejde o reunion v pravém slova smyslu, ale o tribute show, tedy jakési koncerty na počest zesnulých bratrů Abbottových a k uctění odkazu PANTERY jako takového.

PANTERA na Sparkshopu

Od počátku všichni zúčastnění zdůrazňují též to, že k obnovení koncertních aktivit pod hlavičkou PANTERY dostali svolení od pozůstalých bratrů Abbottů, ale i některých bývalých členů Panteří crew. Do příprav turné tak je zapojen například i dlouholetý kytarový technik Dimebaga Darrella Grady Champion, který může předat své zkušenosti Zakku Wyldovi, aby mohl známé skladby interpretovat co nejvěrněji.

Ostatně, o podobný přístup se bude snažit i Benante za bicími, jak tvrdí: „Nemůžu k tomu přistoupit jako bubeník ANTHRAX, protože výsledný zvuk by byl úplně jiný. Chci, abyste, když zavřete oči, slyšeli Vinnieho. A taky, že uslyšíte.“

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace